Професор юридичного факультету Чорноморського національного університету стала лауреатом відзнаки “Юрист року Миколаївщини 2018”

14 грудня 2018 року відбулась щорічна церемонія вручення премії «Юрист року Миколаївщини», яка приурочена до Всесвітнього дня права.

Відзнака «Юрист року Миколаївщини» – перший та єдиний в Україні регіональний проект з відзначення кращих юристів-професіоналів, який об’єднав юристів державної сфери та громадського й приватного секторів. Відзнаку заснували голова громадської організації «Союз юристів Миколаївщини» Максим Григорійович Коваль, начальник Головного територіального управління юстиції в Миколаївській області Роман Іванович Возняк, заслужений юрист України Сергій Дмитрович Шаталюк.

Доктор юридичних наук, професор, завідувач кафедри цивільного та кримінального права і процесу Чорноморського національного університету імені Петра Могили, Алла Борисівна Блага, цього року заслужено стала лауреатом відзнаки «Юрист року Миколаївщини 2018» у номінації «Юрист-науковець».

На церемонії були присутні начальник Головного територіального управління юстиції в Миколаївській області Р.І. Возняк, голова громадської організації «Союз юристів Миколаївщини» М.Г. Коваль, голови судів Миколаївського області. Нагороду професору Аллі Борисівні Благій на церемонії особисто вручив ректор Чорноморського національного університету імені Петра Могили Леонід Павлович Клименко.

Вітаємо! Бажаємо подальших успіхів та перемог!

ЧНУ імені Петра Могили запрошує на день відкритих дверей

27 січня 2019 р. з 10:00 по 14:00 в Чорноморському національному університеті ЧНУ імені Петра Могили пройде день відкритих дверей.

Запрошуємо на День професій до ЧНУ імені Петра Могили

День професій ЧНУ імені Петра Могили Щорічно практично перед всіма випускниками шкіл постають питання: «Ким бути?», «Яку професію обрати?», «Які предмети  ЗНО здавати ?» тощо. Це  хвилює  не тільки школярів, а і їхніх батьків. Чорноморський національний університет імені Петра Могили має …

січня
Запрошуємо школярів взяти участь у творчому конкурсі “Миколаїв – місто рівності”

Запрошуємо учнів загальноосвітніх шкіл взяти участь у творчому конкурсі (малюнки, плакати, поробки) за темою «Миколаїв – місто рівності» з організацією виставки в ЧНУ ім. П. Могили та визначенням переможців.