Професор юридичного факультету Чорноморського національного університету стала лауреатом відзнаки “Юрист року Миколаївщини 2018”

14 грудня 2018 року відбулась щорічна церемонія вручення премії «Юрист року Миколаївщини», яка приурочена до Всесвітнього дня права.

Відзнака «Юрист року Миколаївщини» – перший та єдиний в Україні регіональний проект з відзначення кращих юристів-професіоналів, який об’єднав юристів державної сфери та громадського й приватного секторів. Відзнаку заснували голова громадської організації «Союз юристів Миколаївщини» Максим Григорійович Коваль, начальник Головного територіального управління юстиції в Миколаївській області Роман Іванович Возняк, заслужений юрист України Сергій Дмитрович Шаталюк.

Доктор юридичних наук, професор, завідувач кафедри цивільного та кримінального права і процесу Чорноморського національного університету імені Петра Могили, Алла Борисівна Блага, цього року заслужено стала лауреатом відзнаки «Юрист року Миколаївщини 2018» у номінації «Юрист-науковець».

На церемонії були присутні начальник Головного територіального управління юстиції в Миколаївській області Р.І. Возняк, голова громадської організації «Союз юристів Миколаївщини» М.Г. Коваль, голови судів Миколаївського області. Нагороду професору Аллі Борисівні Благій на церемонії особисто вручив ректор Чорноморського національного університету імені Петра Могили Леонід Павлович Клименко.

Вітаємо! Бажаємо подальших успіхів та перемог!

Зустріч Клименка Л.П. з колективом та студентами ЧНУ імені Петра Могили

21 травня о 15:00 в читальній залі (головний корпус) Зустріч Клименка Л.П. з колективом та студентами ЧНУ імені Петра Могили

Запрошуємо на зустріч з Андрієм Гончаруком

23 травня з 11.50 до 12.30 проходитиме зустріч з Андрієм Гончаруком. Андрій Гончарук – представник Торгово-промислової палати України і координує німецьку стипендіальну програму щодо переваг та можливостей для молоді-учасників німецько-українського проекту, який Палата реалізує з 2015 року. Запрошуємо всіх охочих …

травня
Запрошуємо на виставу «Всё так просто, господа!»

Запрошуємо 20 травня о 14:00 на виставу «Всё так просто, господа!» в актовій залі ЧНУ імені Петра Могили. Саме ця вистава отримала приз «За кращу режисуру» на Фестивалі Українського аматорського театру.