Професор Юридичного факультету ЧНУ імені Петра Могили долучився до коментування кримінально-процесуального законодавства

6 березня 2020 року вийшло друком нове коментоване видання Кримінального процесуального кодексу України обсягом майже 1300 аркушів.

До коментування його окремих положень залучено професора кафедри цивільного та кримінального права і процесу, доктора юридичних наук, професора, академіка НАН ВО України, радника юстиції Озерського Ігоря Володимировича.

Науково-практичний коментар розрахований на суддів, прокурорів, слідчих, співробітників оперативних підрозділів та адвокатів для використання в практичній роботі, а також як навчальний посібник для студентів закладів вищої освіти, що здійснюють підготовку фахівців у галузі права.

Це визначна подія для юридичного факультету Чорноморського національного університету імені Петра Могили.