Професор Юридичного факультету ЧНУ імені Петра Могили долучився до коментування кримінально-процесуального законодавства

6 березня 2020 року вийшло друком нове коментоване видання Кримінального процесуального кодексу України обсягом майже 1300 аркушів.

До коментування його окремих положень залучено професора кафедри цивільного та кримінального права і процесу, доктора юридичних наук, професора, академіка НАН ВО України, радника юстиції Озерського Ігоря Володимировича.

Науково-практичний коментар розрахований на суддів, прокурорів, слідчих, співробітників оперативних підрозділів та адвокатів для використання в практичній роботі, а також як навчальний посібник для студентів закладів вищої освіти, що здійснюють підготовку фахівців у галузі права.

Це визначна подія для юридичного факультету Чорноморського національного університету імені Петра Могили.

До уваги вступників! Контактнi данi приймальної комісії на період карантину

Шановні вступники та батьки! На період карантину з питань щодо вступної кампанії 2020 року звертайтеся за номером телефону: +38 (066) 165-50-19 або письмово на електронну пошту приймальної комісії: chdupruyom@gmail.com та групу у Facebook (понеділок – п`ятниця: з 09:00 до 17:00).