Професор університету Іллінойсу Ара Текіян прочитав лекцію для студентів Медичного інституту Могилянки

17 квітня професор університету Іллінойсу Ара Текіян прочитав лекцію про особливості медичної освіти в США та можливості імплементації цього досвіду до український реалій для студентів Медичного інституту Могилянки.

Нагадаємо, що Ара Текіян прибув з метою налагодження співробітництва між Університетом штату Іллінойс (Чикаго, США) та Медичним інститутом ЧНУ ім. Петра Могили.

Також під час візиту до Могилянки на професора чекають відвідини лекцій  та практичних занять для студентів-медиків, кафедр та клініки, в яких проходить навчання студентів Могилянки спеціальності «Медицина» та спілкування з викладачами медичного інституту.