Професор університету Іллінойсу Ара Текіян прочитав лекцію для студентів Медичного інституту Могилянки

17 квітня професор університету Іллінойсу Ара Текіян прочитав лекцію про особливості медичної освіти в США та можливості імплементації цього досвіду до український реалій для студентів Медичного інституту Могилянки.

Нагадаємо, що Ара Текіян прибув з метою налагодження співробітництва між Університетом штату Іллінойс (Чикаго, США) та Медичним інститутом ЧНУ ім. Петра Могили.

Також під час візиту до Могилянки на професора чекають відвідини лекцій  та практичних занять для студентів-медиків, кафедр та клініки, в яких проходить навчання студентів Могилянки спеціальності «Медицина» та спілкування з викладачами медичного інституту.

січня
Відбудеться Всеукраїнська науково-практична конференція «Інтелектуальні інформаційні системи»

29-31 січня 2020 року в ЧНУ імені Петра Могили відбудеться Всеукраїнська науково-практична конференція молодих вчених, аспірантів і студентів «Інтелектуальні інформаційні системи» Мета: обмін результатами наукових досліджень студентів та молодих вчених. Напрями роботи конференції: Інформаційні системи та їх інтелектуалізація. Системний аналіз, …

січня
Запрошуємо на зустріч із відомим миколаївським фотожурналістом Олександром Сайковським

Запрошуємо студентів спеціальності «Журналістика» на тренінг Олександра Сайковського. Дата: 23 січня Місце: ауд. 10-101 ЧНУ імені Петра Могили Час: 14:00

Увага! Вакансія!

Деканат факультету комп’ютерних наук ЧНУ імені Петра Могили запрошує на роботу провідного фахівця. Готові взяти зацікавленого студента-магістра! Якщо Ви бажаєте працювати в деканаті факультету комп’ютерних наук – не гайте часу! Звертайтеся до декана факультету (ауд. 1-314).