Професор Могилянки стала регіональним координатором IREX у Миколаєві


Тетяна Монахова, доктор філологічних наук, професор, завідувачка кафедри журналістики Інституту філології ЧНУ ім. Петра Могили, відтепер – регіональна координаторка IREX у Миколаєві.

Проект «Вивчай та розрізняй: інфо-медійна грамотність» виконується Радою міжнародних наукових досліджень та обмінів (IREX) за підтримки посольств США та Великої Британії, у партнерстві з Міністерством освіти і науки України, Академією Української преси та StopFake.

Діяльність проекту направлена на інтеграцію навичок критичного сприйняття інформації та медіаграмотності в існуючу навчальну програму шкіл.

Реалізація проекту відбувається за такими напрямами:

–  розробка навчальних матеріалів для вчителів (8-9 клас);

– тренінги та навчання для установ-учасників проекту (школи, ІППО, педагогічні ВНЗ);

–  впровадження навчання за розробленими матеріалами.

Регіональна координаторка, якою у Миколаєві є  доктор філологічних наук ЧНУ ім. Петра Могили Тетяна Монахова, буде виконувати ряд важливих функцій у проекті та буде контактною особою проекту в нашому місті. Основні обов’язки роботи передбачають такі напрями: інформаційна, навчальна, моніторінгова та організаційна діяльності.

Пишаємося  викладачами Могилянки  та бажаємо Тетяні Монаховій успіху в реалізації завдань цікавого та дуже корисного проекту «Вивчай та розрізняй: інфо-медійна грамотність»!

 

 

Події та оголошення


серпня
29
Запрошуємо на виставку «Боротьба і Муки. Польські громадяни під час II світової війни»

ЧОРНОМОРСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ІМЕНІ ПЕТРА МОГИЛИ НАУКОВО-ДОСЛІДНИЙ ІНСТИТУТ ПОЛОНІСТИКИ ГЕНЕРАЛЬНЕ КОНСУЛЬСТВО РЕСПУБЛІКИ ПОЛЬЩА В ОДЕСІ     Шановні Пані та Панове! Запрошуємо Вас взяти участь у відкритті виставки «Боротьба і Муки. Польські громадяни під час II світової війни», що відбудеться …

серпня
31
До уваги першокурсників!

Запрошуємо всіх першокурсників на посвяту в студенти, яка відбудеться 31 серпня 2019 року о 17.00 в ЧНУ ім. Петра Могили.  

вересня
7
Запрошуємо відвідати черговий Науковий пікнік у Миколаєві!

Вже вкотре в Миколаєві проходить цікава розважально-освітня подія – Науковий пікнік. Це некомерційний проект, направлений на популяризацію науки у неформальному спілкуванні. До заходу залучають представників багатьох навчальних закладів Миколаєва. Коли: 7 вересня 2019 року Де: 8 Причал О котрій: 12:00 …