Професор Могилянки стала регіональним координатором IREX у Миколаєві


Тетяна Монахова, доктор філологічних наук, професор, завідувачка кафедри журналістики Інституту філології ЧНУ ім. Петра Могили, відтепер – регіональна координаторка IREX у Миколаєві.

Проект «Вивчай та розрізняй: інфо-медійна грамотність» виконується Радою міжнародних наукових досліджень та обмінів (IREX) за підтримки посольств США та Великої Британії, у партнерстві з Міністерством освіти і науки України, Академією Української преси та StopFake.

Діяльність проекту направлена на інтеграцію навичок критичного сприйняття інформації та медіаграмотності в існуючу навчальну програму шкіл.

Реалізація проекту відбувається за такими напрямами:

–  розробка навчальних матеріалів для вчителів (8-9 клас);

– тренінги та навчання для установ-учасників проекту (школи, ІППО, педагогічні ВНЗ);

–  впровадження навчання за розробленими матеріалами.

Регіональна координаторка, якою у Миколаєві є  доктор філологічних наук ЧНУ ім. Петра Могили Тетяна Монахова, буде виконувати ряд важливих функцій у проекті та буде контактною особою проекту в нашому місті. Основні обов’язки роботи передбачають такі напрями: інформаційна, навчальна, моніторінгова та організаційна діяльності.

Пишаємося  викладачами Могилянки  та бажаємо Тетяні Монаховій успіху в реалізації завдань цікавого та дуже корисного проекту «Вивчай та розрізняй: інфо-медійна грамотність»!

 

 

Події та оголошення


грудня
19
Бібліотека ЧНУ імені Петра Могили запрошує на відкриту лекцію від Олександри Філоненко «Чарівні історії Faerie (і трохи про Йоль): магія новорічних свят»

Шановні друзі! Проект «lectorium» – відкритий  лекторій для нових відкриттів триває Наукова бібліотека ЧНУ імені Петра Могили запрошує на відкриту лекцію від Олександри Філоненко «Чарівні історії Faerie (і трохи про Йоль): магія новорічних свят» Лекція відбудеться 19 грудня 2019 року о …

грудня
12
До уваги всіх студентів бакалаврату!

12 грудня 2019 року о 14:00 в аудиторії 4-104 відбудеться олімпіада з безпеки життєдіяльності. Запрошуються всі, хто вже пройшов цей курс.

грудня
11
Запрошуємо на творчу зустріч з Народним артистом України Олександром Гоноболіним

11 грудня о 14:00 в актовій залі ЧНУ імені Петра Могили відбудеться творча зустріч з Народним артистом України Олександром Гоноболіним. У програмі: інструментальні твори композитора у виконанні автора та Муніципального камерного оркестру. Керівник: Наталя Ільчук. Веде програму: Марина Матвєєва Вхід …