Професор Могилянки стала регіональним координатором IREX у Миколаєві


Тетяна Монахова, доктор філологічних наук, професор, завідувачка кафедри журналістики Інституту філології ЧНУ ім. Петра Могили, відтепер – регіональна координаторка IREX у Миколаєві.

Проект «Вивчай та розрізняй: інфо-медійна грамотність» виконується Радою міжнародних наукових досліджень та обмінів (IREX) за підтримки посольств США та Великої Британії, у партнерстві з Міністерством освіти і науки України, Академією Української преси та StopFake.

Діяльність проекту направлена на інтеграцію навичок критичного сприйняття інформації та медіаграмотності в існуючу навчальну програму шкіл.

Реалізація проекту відбувається за такими напрямами:

–  розробка навчальних матеріалів для вчителів (8-9 клас);

– тренінги та навчання для установ-учасників проекту (школи, ІППО, педагогічні ВНЗ);

–  впровадження навчання за розробленими матеріалами.

Регіональна координаторка, якою у Миколаєві є  доктор філологічних наук ЧНУ ім. Петра Могили Тетяна Монахова, буде виконувати ряд важливих функцій у проекті та буде контактною особою проекту в нашому місті. Основні обов’язки роботи передбачають такі напрями: інформаційна, навчальна, моніторінгова та організаційна діяльності.

Пишаємося  викладачами Могилянки  та бажаємо Тетяні Монаховій успіху в реалізації завдань цікавого та дуже корисного проекту «Вивчай та розрізняй: інфо-медійна грамотність»!

 

 

Події та оголошення


жовтня
19
До уваги слухачів суботніх підготовчих курсів

До уваги слухачів суботніх підготовчих курсів! Списки груп закріплено за посиланням.  

жовтня
25
Оголошується набір на семестрове навчання в Іспанії, Університет Кадіз

Шановні студенти! Оголошується набір на семестрове навчання в Іспанії, Університет Кадіз. Мова навчання: іспанська/англійська. Навчання безкоштовне, стипендія 850 євро (витрати за дорогу компенсуються). Що потрібно для участі: заява на ім`я ректора; скан 1-ї сторінки закордонного паспорту; ваше CV (робити через …

жовтня
18
Reporters Talks Vol.7: Запрошуємо на відкриту лекцію Марічки Паплаускайте

Друзі,  у межах #ReportersTalks продовжуємо мандрувати країною та вчитися разом зі знаними репортерами і сторітеллерами. Наступне місто — Миколаїв. Цього разу лекторкою стане Марічка Паплаускайте — співзасновниця The Ukrainians та головна редакторка Reporters. Марічка також є викладачкою Школа журналістики УКУ …