Професор Микола Клименко на Всеукраїнській конференції «Multilevel prevention and diagnosis in oncology»

1 та 2 лютого 2018 р. Чорноморський національний університет імені Петра Могили в особі проректора з науково-педагогічної роботи та питань розвитку ЧНУ імені Петра Могили, доктора медичних наук, професора Миколи Олексійовича Клименка, взяв участь у роботі Всеукраїнської науково-практичної конференції «Багаторівнева профілактика та діагностика в онкології», організованої кафедрою клінічної патологічної фізіології, топографічної анатомії та оперативної хірургії Харківської медичної академії післядипломної освіти за підтримки Ukrainian Association of Biobank («Ukraine Pathophysiology and Biobank Conference: Multilevel prevention and diagnosis in oncology»).

Медична конференція

Біобанк

Конференція була присвячена 95-річчю з дня заснування Харківської медичної академії післядипломної освіти та 5-річчю кафедри клінічної патофізіології, топографічної анатомії та оперативної хірургії ХМАПО.

Привітальне слово у другий день конференції було надане Миколі Олексійовичу. Окрім того, професор Клименко виступив з доповіддю: «Рак-асоційоване запалення та його роль у патогенезі пухлинного росту».

Основні напрямки роботи конференції були наступними:

1. Багаторівнева профілактика в онкології:

• заходи по забезпеченню громадського здоров`я;

• швидке виявлення та корегування початкових симптомів;

• профілактика ускладнень онкологічних захворювань.

1. Забезпечення страхової медицини в аспекті багаторівневої профілактики.

2. Актуальні питання впливу онковірусів у розвиток онкологічних захворювань.

3. Специфічна профілактика папіломавірусної інфекції.

4. Етіологія, епідеміологія та патогенез онкологічних захворювань.

5. Методи діагностики і лікування в онкології.

6. Сучасні напрямки лікування онкологічних захворювань в педіатричній практиці.

7. Принципи використання клітинних культур.

8. Перспективи в онкології.

Набір на військову підготовку за програмою офіцерів у 2020 році

Запрошуємо до участі у I (університетському) турі Всеукраїнської студентської олімпіади з математики