Професор Микола Клименко на Всеукраїнській конференції «Multilevel prevention and diagnosis in oncology»

1 та 2 лютого 2018 р. Чорноморський національний університет імені Петра Могили в особі проректора з науково-педагогічної роботи та питань розвитку ЧНУ імені Петра Могили, доктора медичних наук, професора Миколи Олексійовича Клименка, взяв участь у роботі Всеукраїнської науково-практичної конференції «Багаторівнева профілактика та діагностика в онкології», організованої кафедрою клінічної патологічної фізіології, топографічної анатомії та оперативної хірургії Харківської медичної академії післядипломної освіти за підтримки Ukrainian Association of Biobank («Ukraine Pathophysiology and Biobank Conference: Multilevel prevention and diagnosis in oncology»).

Медична конференція

Біобанк

Конференція була присвячена 95-річчю з дня заснування Харківської медичної академії післядипломної освіти та 5-річчю кафедри клінічної патофізіології, топографічної анатомії та оперативної хірургії ХМАПО.

Привітальне слово у другий день конференції було надане Миколі Олексійовичу. Окрім того, професор Клименко виступив з доповіддю: «Рак-асоційоване запалення та його роль у патогенезі пухлинного росту».

Основні напрямки роботи конференції були наступними:

1. Багаторівнева профілактика в онкології:

• заходи по забезпеченню громадського здоров`я;

• швидке виявлення та корегування початкових симптомів;

• профілактика ускладнень онкологічних захворювань.

1. Забезпечення страхової медицини в аспекті багаторівневої профілактики.

2. Актуальні питання впливу онковірусів у розвиток онкологічних захворювань.

3. Специфічна профілактика папіломавірусної інфекції.

4. Етіологія, епідеміологія та патогенез онкологічних захворювань.

5. Методи діагностики і лікування в онкології.

6. Сучасні напрямки лікування онкологічних захворювань в педіатричній практиці.

7. Принципи використання клітинних культур.

8. Перспективи в онкології.

Безкоштовний доступ до матеріалів видавництва Кембриджського університету

Шановні колеги! Наукова бібліотека ЧНУ імені Петра Могили повідомляє, що видавництво Кембриджського університету Cambridge University Press надає доступ до понад 700 підручників для вищих навчальних закладів з різних галузей знань для інформаційної підтримки студентів, викладачів, вчених під час пандемії коронавірусу. …