Професор кафедри історії ЧНУ імені Петра Могили Юрій Котляр узяв участь у науково-практичній конференції

23 лютого 2023 року перший проректор, доктор історичних наук, професор кафедри історії Чорноморського національного університету імені Петра Могили Юрій Котляр узяв участь у науково-практичній конференції «Трансформація системи міжнародних відносин в умовах російсько-української війни», що відбулася на гуманітарно-педагогічному факультеті НУБіП України з нагоди дня спротиву окупації Автономної республіки Крим та міста Севастополя.

У своєму виступі Юрій Котляр зосередив увагу на історичних аспектах зміни міжнародної парадигми та зміни самої України, чому сприяли Помаранчева революція та Революція Гідності, повномасштабне вторгнення Росії в Україну. Історик висловив надію, що після перемоги Європа нарешті зрозуміє, що треба жити разом, а не ділитись на буферні зони, регіони, підкреслив, що війна, беззаперечно, змінить і саму Росію.

Проведення конференції є дуже важливою подією, бо дає змогу подивитись на проблему з різних боків, об’єднати всі думки та знайти відповідь на питання як перемогти ворога та як зробити, щоб таке більше не повторилось.