Професор ЧНУ імені Петра Могили Юрій Кондратенко опублікував два наукових посібника

Наукова та освітня діяльність невпинно розвиваються, особливо в сучасних умовах.

З початку повномасштабного вторгнення наш колега, доктор технічних наук, професор кафедри інтелектуальних інформаційних систем Чорноморського національного університету імені Петра Могили Юрій Кондратенко опублікував два сучасних наукових посібники англійською мовою.

Серед них – «Increasing Role of Artificial Intelligence in Human Activity: Development, Implementation, and Perspectives» (укр. «Зростання ролі штучного інтелекту в діяльності людини: розвиток, впровадження та перспективи») в одноосібному авторстві та «Recent Developments in Automatic Control Systems» (укр. «Останні розробки в системах автоматичного керування») у співавторстві з іншими українськими розробниками.

Перша містить аналіз штучного інтелекту, автор пропонує класифікацію його видів, указує на сучасний стан розвитку та функціонування штучного інтелекту в різних країнах.

Автори другої книги зосередили свою увагу на теорії та практиці автоматизації, управління та робототехніки.

Пишаємося нашим науковцем!