Професор ЧНУ ім. Петра Могили взяв участь у науково-практичній конференції «ХVІІІ читання ім. В.В. Підвисоцького»

21-22 травня  в Одесі на базі Українського НДІ медицини транспорту та Одеського національного медичного університету відбулася щорічна науково-практична конференція «ХVІІІ читання ім. В.В. Підвисоцького», започаткована на честь одного з основоположників української патофізіології Володимира Валер’яновича Підвисоцького (1857 – 1913).

У заході взяв участь проректор з науково-педагогічної роботи та питань розвитку, професор курсу патофізіології медичного інституту ЧНУ імені Петра Могили, доктор медичних наук, професор Микола Клименко, який на першому пленарному засіданні виступив з доповіддю «Маркерні цитокіни клітин-ефекторів запалення – чутливіші критерії активності процесу, ніж білки гострої фази».