Професії майбутнього: які спеціалісти будуть потрібні післязавтра


Уже в найближчі 15-20 років і в Україні, і у світі будуть потрібні зовсім нові спеціалісти, які не лише розбиратимуться у своїй галузі, а й матимуть крос-галузеву спеціалізацію, зазначають спеціалісти.

Спеціалізоване видання Trade Schools Colleges Universities наводить 50 професій майбутнього, яка забезпечить найкращу кар’єру до 2020 року та надалі.

Сучасні діти опановують безліч додаткових навичок, працюючи майже без вихідних. Тому іноді спеціалісти радять не фокусуватися на одній професії, а розглянути одразу декілька і обрати спеціалізацію саме на перехресті галузей, бо за цим майбутнє.

Багато завтрашніх робочих місць, ймовірно, будуть результатом сьогоднішнього науково-технічного прогресу.

15 вакансій, які вже існують та будуть мати попит до 2026 року:

 1. Технік із сонячної енергії

Сонячна енергетика і надалі буде важливою частиною переходу людства до чистого енергоносія. По всьому світу фахівці з сонячної енергії користуються стабільною зайнятістю у галузі, яка активно зростає.

 1. Технік вітроенергетики

Оскільки світу загрожує серйозна шкода від зміни клімату, вкрай важливо перейти до чистого джерела енергії, зазначають фахівці.

Скорочення викидів вуглецю та метану означає відхід від джерел викопного палива, таких як нафта, вугілля та природний газ. Це означає, що вітер, імовірно, буде основною енергією майбутнього. Близько 14 тисяч вакансій можуть бути створені для техніків вітроенергетики протягом десятиліття.

 1. Медична сестра

Через старіння та довшу тривалість життя система охорони здоров’я може не справлятися із кількістю пацієнтів у майбутньому. У багатьох регіонах може виникнути сильна нестача лікарів. Там при нагоді стануть медсестри, які отримають якісну вищу освіту.

Також радять звернути увагу на такі професії:

 1. Розробник програмного забезпечення
 2. Фізіотерапевт
 3. Аналітик даних
 4. Спеціаліст з цифрового контенту
 5. Аналітик з цифрової безпеки
 6. Розробник в технології блокчейну
 7. Диспетчер безпілотника
 8. Фахівець з «розумних» будівель
 9. Фахівець з 3D-друку
 10. Розробник з доповненої реальності
 11. Радник з питань особистої приватності
 12. Спеціаліст з міського сільського господарства
 13. Генний інженер
 14. Гід з питань персональної освіти
 15. Менеджер, який допоможе завершити життя і виконає останні бажання посмертно
 16. Дизайнер аватарів
 17. Фахівець з відновлення вимерлих видів

Професії майбутнього, які радять опановувати в галузі освіти:

 • Модератор;
 • Розробник освітніх траєкторій;
 • Тьютор;
 • Організатор проектного навчання;
 • Координатор освітніх он-лайн платформ;
 • Ментор стартапів;
 • Ігромастер:
 • Ігровикладач;
 • Тренер із майнд-фітнесу.

Джерело.

 

Події та оголошення


вересня
24
Зустріч з Андрієм Сідляренко

Шановні колеги! 24 вересня 2019 року запрошуємо Вас на зустріч з директором ТОВ «Антиплагіат» Андрієм Сідляренко! В програмі: 1. Майстер-клас практичної роботи з Unicheck (9.30-10.30, комп’ютерний клас №9, ауд.1-108) 2. Презентація онлайн-сервісу пошуку плагіату Unicheck (10.30, приміщення Вченої ради) 3. …

веренся
26
Запрошуємо на Manhattan Short Film Festival 2019

З 26 по 28 вересня у кінотеатрі «Батьківщина» відбудеться Manhattan Short Film Festival 2019  Щорічний Манхеттенський кінофестиваль проходить в 300 містах на всіх континентах. Кожен глядач може стати членом міжнародного журі і взяти участь у виборі кращої короткометражки року. В …

Запрошуємо на роботу в Навчальний медіацентр ЧНУ ім. Петра Могили!

Шукаємо людину на посаду редактора сайту в Навчальний медіацентр ЧНУ ім. Петра Могили! Навчальний медіацентр ЧНУ ім. Петра Могили відповідає за роботу з найактуальнішою та найцікавішою інформацією про ЗВО й забезпечує своєчасне висвітлення новин на сайті університету та офіційній сторінці …