Професіографічна екскурсія студентів спеціальностей «Соціальна робота» та «Публічне управління» до Головного управління Пенсійного фонду України в Миколаївській області

8 грудня 2021 року за ініціативи доцента кафедри соціальної роботи, управління і педагогіки ЧНУ імені Петра Могили, Тетяни Акімової, відбулася професіографічна екскурсія для студентів другого курсу спеціальностей «Соціальна робота» та «Публічне управління» до Головного управління Пенсійного фонду України в Миколаївській області.

Захід проведено в рамках вивчення дисципліни «Соціальна політика», а також для розширення знань студентів про діяльність фонду.

Спікери Фонду області провели екскурс структурними підрозділами установи, де наочно ознайомили студентів з напрямами роботи та послугами, які надаються відвідувачам в сервісних центрах.

По завершенню екскурсії майбутніх випускників запросили долучитися до команди Головного управління Пенсійного фонду України в Миколаївській області та побудувати там успішну кар’єру.

Представники кафедри зазначають, що відрадним є цілеспрямованість сучасного покоління, яке вже зараз прораховує свої майбутні пенсійні кроки, визначає орієнтири та розставляє пріоритети.