Професіографічна екскурсія для студентів спеціальності «Соціальна робота» до Обласного центру зайнятості

13 жовтня 2021 року за ініціативи доцента кафедри соціальної роботи, управління і педагогіки Тетяни Акімової в Обласному центрі зайнятості відбулася професіографічна екскурсія для студентів (261 та 361 групи) спеціальності «Соціальна робота», організована та проведена в рамках вивчення дисциплін «Соціальний захист населення» і «Соціальна політика», а також розширення знань студентів про діяльність фахівців Центру, сучасні методи надання послуг населенню, основні правила вибору професій.

Під час екскурсії начальник відділу організації профорієнтації та профнавчання ОЦЗ Наталія Русанова ознайомила студентів з «формулою вибору професії», просторовими секторами центру зайнятості та фахівцями, що надають послуги населенню. Також, студенти дізналися про сучасні методи надання послуг незайнятому населенню: скайп-співбесіду з роботодавцем, електронний запис на прийом, зйомку відеорезюме безробітних, електронний кабінет безробітного, а також з обладнанням та умовами праці фахівців.

Слід зазначити, що під час екскурсії для студентів створили умови, за яких вони спостерігали за практичною роботою працівників на їхніх робочих місцях в Міському центрі зайнятості.

Щира вдячність начальнику відділу організації профорієнтації та профнавчання  Миколаївського обласного центру зайнятості Русановій Наталії та працівникам Центру за організацію цікавої, пізнавальної екскурсії для студентів.