Професійна компетенція студентів, громадська активність, система наставництва: команда ЧНУ імені Петра Могили відвідали весняну школу у Батумському державному університеті імені Шота Руставелі та засідання керівного комітету у Грузинському технічному університеті (Грузія)

Протягом 15 – 19 квітня 2024 року в рамках реалізації проєкту PROMENT (Erasmus+ KA2) команда проєкту від ЧНУ імені Петра Могили відвідали весняну школу у Батумському державному університеті імені Шота Руставелі та засідання керівного комітету у Грузинському технічному університеті (Грузія).

До складу делегації ввійшли Алла Коваль, проректорка з науково-педагогічної роботи та міжнародного співробітництва ЧНУ, координаторка проєкту, менеджерки проєкту, кандидатки економічних  наук Наталія Іщенко та Олена Філімонова, а також фахівчиня центру т`юторства та менторства на базі ЧНУ Елучка Казарян.

Проєкт спрямований на розвиток професійної компетенції студентів та їхньої громадянської активності через комплексну систему наставництва та менторства (T&M) у партнерських ЗВО.

Університетська система T&M буде базуватися на інтегрованому наборі методів, алгоритмів та процедур, підсилених власною ІТ-платформою, структурами університету, підготовленим персоналом та активними старшокурсниками.

Під час заходу учасники дізналися про особливості функціонування T&M Центрів у Батумському державому університеті імені Шота Руставелі, Грузинському технічному університеті (Грузія), Сілезькому технологічному університеті (Польща), Віденському технічному університеті (Австрія), Університеті Авейру (Португалія), Університету Перуджі (Італія).

Під час зустрічі учасникам надали можливість поспілкуватись, відвідати практичні тренінги та прослухати лекції про організацію роботи T&M Центру, підтримку розвитку студента (через наставництво), розуміння потреб і проблем студентів щодо особистого розвитку, планування цілей студентів і сприяння успіху через академічний та особистий розвиток, методи та стратегії наставництва студентів: створення інклюзивного та сприятливого середовища для різних груп студентів.

Одержаний досвід стане в нагоді під час реалізації T&M Центру на базі ЧНУ імені Петра Могили.