Проект з Безпеки Водних Ресурсів приєднався до Світового Флешмобу в Рамках #ErasmusDays!


 10 жовтня 2019 року в Чорноморському національному університеті імені Петра Могили відбувся круглий стіл, присвячений результатам першого року реалізації Модуля з безпеки водних ресурсів у рамках світового флешмобу #ErasmusDays.

Координатор проекту, професор кафедри екології ЧНУ імені Петра Могили Олена Мітрясова презентувала учасникам заходу позитивні аспекти та виклики, які постали перед командою під час першого року реалізації та впровадження Модуля.

Випускники першого року Модуля також мали можливість поділились своїми позитивними враженнями щодо долучення до Європейських студій.

Команда проекту рада можливості поділитись на весь світ успішними практиками залучення студентської молоді, провідних фахівців-практиків, науковців, громадських діячів до вивчення кращого європейського досвіду з безпеки водних ресурсів задля досягнення цілей сталого розвитку.

На заході панувала атмосфера позитиву та відкритості.

 

 

 

 

Події та оголошення


березня
31
До уваги вступників! Контактнi данi приймальної комісії на період карантину

Шановні вступники та батьки! На період карантину з питань щодо вступної кампанії 2020 року звертайтеся за номером телефону: +38 (066) 165-50-19 або письмово на електронну пошту приймальної комісії: chdupruyom@gmail.com та групу у Facebook (понеділок – п`ятниця: з 09:00 до 17:00).