Проект «Україна – Норвегія» – співробітництво триває

2 – 3 червня на базі Чорноморського державного університету ім. Петра Могили відбувся другий науково-практичний симпозіум «Норвезько-Українське співробітництво: освіта, дослідження та бізнес». Організаторами і партнерами проекту стали Посольство Королівства Норвегія в України, міжнародний благодійний фонд «Міжнародний Фонд Соціальної Адаптації» (м. Київ), благодійна організація «Конверсія військових кадрів» (м. Миколаїв),

Чорноморський державний університет ім. Петра Могили. У симпозіумі взяли участь представники Посольства Норвегії в Україні,  університету «NORD», Міжнародного фонду соціальної адаптації, міністерств оборони і соціальної політики, місцевої влади, представники вищих навчальних закладів Тернополя, Запоріжжя, Кіровограду, Мелітополя, Черкас, Чернівців, Чернігова, Львова, численних громадських організацій, об’єднань військовослужбовців, власне Чорноморського державного університету.

Центральною подією симпозіуму став Інвестиційний форум «Інвестиційний клімат в Миколаєві та Миколаївській області. Перспективи направлення розвитку міжнародного бізнесу – співробітництво Норвегії та України в регіоні». Під час форуму відбулася презентація нашої області гостям і учасникам. Серед презентантів був міський голова Олександр Сєнкевич, представники Агенції розвитку Миколаєва, представники торговельно-промислової палати області. До речі, під час форуму Чорноморський державний університет став членом Українсько-Норвезької промислової палати.

В програмі симпозіуму було ще кілька важливих подій – семінари «Трансформація України. Європейський досвід», «Результат співробітництва Норвегії та України в області освіти і досліджень. Проект «Перепідготовка і соціальна адаптація військовослужбовців та членів їх сімей в Україні», круглий стіл «Досвід університетів Альянсу у виконанні проекту «Україна-Норвегія».

Ще одна подія симпозіуму – урочисте вручення міжнародних сертифікатів про навчання груп військовослужбовців Збройних сил України, звільнених у запас, в рамках проекту «Україна-Норвегія» на базі  Чорноморського державного університету імені Петра Могили за напрямами «Практичний веб-дизайн: проектування, створення та супроводження веб-вузла» та «Підприємництво в сфері фізичної реабілітації та фітнесу». Сертифікати вручали посол Королівства Норвегія в Україні Джон Фредріксен, професор університету «NORD» Анатолій Бурмістров, ректор ЧДУ ім. Петра Могили Леонід Клименко. Документи про освіту отримало понад сімдесят військовослужбовців та членів їх сімей.

симпозиум симпозиум2 симпозиум3 симпозиум4 симпозиум5 симпозиум6 симпозиум7

Відбудеться відкрита лекція від Данила Сиротинського

21 березня о 15.30 Данило Сиротинський, співзасновник, техлід в компанії Dragon`s Games проведе відкриту лекцію про GameDev. На заходу будуть обговорюватися такі питання:

Відбудеться відкриття виставки дитячих малюнків «Ми є, ми поряд, ми з вами»

21 березня – Всесвітній день інформування про синдром Дауна. ЧНУ імені Петра Могили запрошує долучитися до цієї події, тому 21 березня о 14.00 у 10 корпусі відбудеться відкриття виставки дитячих малюнків «Ми є, ми поряд, ми з вами», яка присвячується …

Відбудеться звітно-виборна конференція Профспілкового комітету ЧНУ ім. Петра Могили

26 березня о 14.30 у приміщенні Вченої ради відбудеться звітно-виборна конференція Профспілкового комітету ЧНУ ім. Петра Могили. Запрошуються обрані учасники конференції.