Проект «Україна-Норвегія»: розпочалися чергові курси перепідготовки військовослужбовців

В рамках проекту «Україна-Норвегія» 6 лютого в стінах ЧНУ ім. Петра Могили відбулося урочисте відкриття чергових курсів професійної підготовки та соціальної адаптації військовослужбовців та членів їхніх сімей.

Слухачів курсів привітали провідні фахівці навчально-наукового інституту післядипломної освіти, психолог проекту Олена Дроботун та голова благодійної організації «Конверсія військових кадрів» Тетяна Яблонська.

Протягом чотирьох місяців новоспечені студенти вивчатимуть спеціальність «Практичний Веб-дизайн: проектування, створення та супроводження Веб-вузла».

Фактично, виконання проекту «Україна-Норвегія» складається з трьох частин: навчання, психологічної адаптації та працевлаштування. Проект здійснюється в Україні за сприянням Міжнародного фонду соціальної адаптації, Міністерства закордонних справ Королівства Норвегії та міжнародного альянсу університетів, до якого входять норвезький університет Норд та 12 українських вищих навчальних закладів.

У результаті виконання завдань курсової перепідготовки випускники отримають три документи: свідоцтво про професійну перепідготовку від ЧНУ ім. Петра Могили, спільний сертифікат університету Норд та ЧНУ ім. Петра Могили та спільний диплом Міністерства закордонних справ і Міністерства оборони Норвегії.

Після завершення навчання у проекті благодійна організація «Конверсія військових кадрів» протягом 12 місяців здійснює патронаж слухачів проекту з питань працевлаштування та правової підтримки.

Вітаємо нових «студентів», які вперше беруть участь у проекті саме у статусі «слухачів Чорноморського національно університету імені Петра Могили» із початком професійної перепідготовки і бажаємо творчої наснаги та успіхів у навчанні.

Для більш детальної інформації щодо співпраці та навчання військовослужбовців слід звертатися за адресою: м. Миколаїв, вул. 68 Десантників, 10, каб. 5-103, тел. (0512) 76 55 59.

DSC_0428 DSC_0421 DSC_0419 DSC_0401

Вільна вакансія у Відділі міжнародних зв’язків

Відділ міжнародних зв’язків запрошує на роботу випускників/магістрів зі знанням англійської мови! З усіх деталей звертатися до ВМЗ (ауд. 5-104). Контактний телефон: 76-55-77

Запрошуємо до гри «Засоби протидії дискримінації та розвитку толерантного суспільства»

Запрошуємо взяти участь в організаційно-діяльнісній грі «Засоби протидії дискримінації та розвитку толерантного суспільства», яка відбудеться 25 лютого 2019 року.