Проект СASERS for Universities для викладачів

Викладачам закладів вищої освіти, які шукають цікаву інформацію зі своєї дисципліни та хочуть додати практики до проведення занять, пропонують взяти участь у проекті СASERS for Universities. Заявки прийматимуться до 1 березня 2019 року.

У межах проекту досвідчені управлінці або бізнес-фахівці пропонуватимуть кейси, які викладач має розглянути разом зі студентами під час практичних чи лекційних занять. Для участі у проекті потрібно заповнити онлайн-анкету, вказавши бажані теми для майбутніх кейсів.

Після розгляду заявок організатори відберуть ті, для яких представники бізнесу чи влади зможуть створити бізнес-кейс для подальшої реалізації. У їхньому змісті пропонуватиметься більше шляхів для вивчення спеціальності, а також приділятиметься увага до необхідних практичних навичок майбутніх фахівців.

Ознайомитися з тематиками можливих кейсів та умовами участі у них можна за посиланням.

Запрошуємо взяти участь у соціально-психологічній грі “Я і моя Леді”

Центр соціально-психологічної підтримки ЧНУ ім. Петра Могили запрошує всіх охочих взяти участь у соціально-психологічній грі “Я і моя Леді”.

Запрошуємо до обговорення фільму “Крути 1918”

21 лютого о 9:00 у читальній залі Інституту філології за участі істориків та філологів проходитиме обговорення фільму «Крути 1918» (2019 р.). Запрошуємо всіх охочих!

Вакансія у Відділі міжнародних зв’язків

Відділ міжнародних зв’язків запрошує на роботу випускників/магістрів зі знанням англійської мови! З усіх деталей звертатися до ВМЗ (ауд. 5-104). Контактний телефон: 76-55-77