Продовжується Second International Workshop on Computer Modeling and Intelligent Systems CMIS-2019

У м. Запоріжжя продовжується Second International Workshop on Computer Modeling and Intelligent Systems CMIS-2019 (матеріали індексуються у науко-метричній базі Scopus),

У конкурсі беруть участь представники кафедри комп’ютерної інженерії ЧНУ ім. Петра Могили. 17 квітня проходив день постерних сесій, де була представлена робота Development the Heat Leak Detection Method for Hidden Thermal Objects by Means the Information-Measuring Computer System, яка підготовлена к.т.н., доц. Іриною Журавською, д.т.н., проф. Максимом Мусієнко та аспірантом кафедри Олексієм Тогоєвим.

Захід є платформою для обміну досвідом та поширення результатів останніх наукових розробок науковців з усієї України та учасників з європейських країн. Особливу подяку учасники висловлюють Національному університету «Запорізька Політехніка» та організаційному комітету workshop’у.