Проблеми користування Державною геодезичною мережею в умовах воєнного стану: геодезисти ЧНУ імені Петра Могили долучилися до круглого столу

8 лютого 2024 року викладачі кафедри управління земельними ресурсами та студенти-геодезисти ЧНУ імені Петра Могили доєднались до круглого столу «Проблеми користування Державною геодезичною мережею в умовах воєнного стану». Організаторами заходу є факультет землевпорядкування Національного університету біоресурсів та природокористування спільно з Громадською  організацією «Асоціація сертифікованих геодезистів України»

Під час заходу учасники розглядали такі питання: як воєнний стан впливає на функціонування Державної геодезичної мережі; яким є створення та функціонування бази топографічних даних згідно наказу Мінагрополітики від 31.10.2023 № 1888,; скільки пунктів Державної геодезичної мережі знищено/пошкоджено на територіях де йшли бойові дії; заміновані пункти Державної геодезичної мережі – як працювати з ними далі; якими є особливості користування GNSS мережами та обладнанням в умовах воєнного стану і під час повітряних тривог; які існують альтернативні технології позиціонування, що можна застосувати під час воєнного стану для вирішення геодезичних та землевпорядних задач; якою має бути публічність відомостей про пункти Державної геодезичної мережі під час воєнного стану.

Спікер заходу – доктор економічних наук, професор Тарас  Євсюков.

З вітальним словом виступив Андрій Полтавець, голова правління Всеукраїнської громадської організації «Асоціація фахівців землеустрою України».

В оговорені актуальних питань узяли участь також експерти Олексій Куценко, Михайло Туряниця, Іван Проданець,Павло Матвєєв, Андрій Мартин.

Дякуємо за можливість як  викладачам кафедри управління земельними ресурсами Чорноморського національного університету імені Петра Могили, так і студентам спеціальності 193 «Геодезія та землеустрій» бути долученими до заходу.