Про зустріч, присвячену Дню землевпорядника

13 грудня 2024 року на кафедрі управління земельними ресурсами Чорноморського національного університету імені Петра Могили спільно з кафедрою геодезії, землеустрою та земельного кадастру Одеського державного аграрного університету відбулась зустріч, що присвячена професійному святу – Дню землевпорядника, що відзначається у другу суботу березня.

Під час заходу спікери визначили історію розвитку землевпорядної справи, а також особливості її розвитку у зарубіжних країнах, ознайомили присутніх із землевпорядниками, які сприяли становленню землевпорядної справи в умовах сьогодення, вказали й особливості сучасних землевпорядних приладів, розкрили новітні аспекти землевпорядної науки.

На кафедрі управління земельними ресурсами нашого університету  працює старший викладач кафедри Андрій Мась, який є Почесним землевпорядником України. Це звання він отримав у 2000 році, коли був нагороджений нагрудним знаком Державного комітету України із земельних ресурсів «Почесний землевпорядник України».

Нині пан Андрій ділиться своїм досвідом роботи за фахом зі студентами, що навчаються за спеціальністю 193 «Геодезія та землеустрій», дає цінні поради та настанови й викладачам кафедри, маючи багаторічний досвід роботи за фахом на посаді директора Державного підприємства «Миколаївський інститут землеустрою».

Кафедра пишається справжнім професіоналом своєї справи, який нині на кафедрі організовує і зустрічі із працюючими землевпорядниками та геодезистами, і допомагає студентам опанувати навички землевпорядної справи на практиці.

Із професійним святом викладачів кафедри управління земельними ресурсами та студентів-геодезистів ЧНУ імені Петра Могили – Днем землевпорядника!