Про змагання з бадмінтону серед співробітників ЧНУ імені Петра Могили

20 червня 2023 року в Чорноморському Національному Університеті імені Петра Могили відбулися змагання з бадмінтону серед співробітників закладу. Організував подію спортивний клуб університету, присвятивши відзначенню Олімпійського дня в Україні!

На заході з привітальним словом до колег звернувся ректор ЧНУ імені Петра Могили Леонід Клименко. Він розповів про відбудову спортивної бази, відзначив, що підтримував та надалі сприятиме розвитку спортивного руху в рідному ЗВО.

Наші колеги вдячні голові профспілкової організації Светлані Вербі за надані солодощі задля створення теплої та дружньої атмосфери для викладачів.

Тренерами та суддями гри виступили викладачі факультету фізичного виховання та спорту Олег Конопляник та Карен Абрамов.