Про засідання кафедри економіки та підприємництва ЧНУ імені Петра Могили зі стейкхолдерами

10 березня 2023 року відбулося засідання круглого столу щодо обговорення змісту навчальних планів спеціальності 076 «Підприємництво і торгівля». У спільному обговоренні взяли участь викладачі кафедри економіки та підприємництва ЧНУ імені Петра Могили та підприємці міста Миколаєва різних сфер діяльності.

В онлайн-засіданні взяли участь заступник директора ТОВ «Орташ Україна» (виробництво продуктів борошномельно-круп’яної промисловості) Олег Петров, директор ТОВ «Славна» (оптова торгівля товарами медичного призначення) Олеан Крохмаль, власник Інтернет-магазину дитячих товарів «Кроха-Мама» Олена                                       Брилякова, директор ТОВ «Дах» (ремонтно-будівельні роботи) Павло Свириденко. Підприємці висловили свою точку зору щодо компонентів освітньої програми спеціальності, переліку дисциплін, які викладаються студентам. Відповіли на питання викладачів кафедри, якими професійними якостями повинні володіти випускники спеціальності, щоб кафедра могла зорієнтуватися в структурі планів, переліку дисциплін, що викладаються.

За словами власниці Інтернет-магазину дитячих товарів «Кроха-Мама» Брилякової Олени, сьогодні підприємець має володіти великою стресостійкістю, здатністю швидко сконцентруватися і приймати рішення в нових реаліях, уміти розуміти пріоритетність задач в умовах кризової ситуації.

Директор ТОВ «Дах» Свириденко Павло зауважив, що важливо навчити майбутніх підприємців ставити цілі та рухатися до їх досягнення. Особливу увагу він звернув на актуальність і важливість в сучасних умовах такої компетенції для підприємців як управління ризиками, що неодмінно супроводжують бізнес.