Про засідання гуртка “Успішний менеджер”

Студентський науковий гурток «Успішний менеджер» кафедри менеджменту факультету економічних наук Чорноморського національного університету імені Петра Могили  продовжує свою роботу. Наприкінці червня 2023 року було проведено заключне засідання в 2022/2023 н.р. гуртка.

Студенти разом з керівником гуртка розглядали групу питань щодо важливої ролі практики у підготовці сучасних менеджерів.

Протягом зустрічі в онлайновому форматі були висвітлені основні сучасні підходи до проходження практики. Наголошується, що всі види практики покликані сформувати професійні вміння, навички приймати самостійні та обґрунтовані  управлінські рішення. Також учасникам зазначили, що практична підготовка здобувачів вищої освіти передбачає безперервність та послідовність її проведення при одержанні необхідного обсягу практичних знань та умінь.

З урахуванням зацікавленості студентів було домовлено про подальші зустрічі з цієї тематики.