Про захисти магістерських робіт по кафедрах факультету філології ЧНУ імені Петра Могили

Протягом 20 – 27 лютого 2023 року відбулися захисти магістерських робіт по кафедрах факультету філології ЧНУ імені Петра Могили.

Екзаменаційні комісії працювали у приміщеннях університету, але зі студентами вимушені були спілкуватися через монітори комп’ютерів через те, що багатьох з них війна розкидала по різних місцях. Але і студенти, і викладачі факультету героїчно впоралися з випробуваннями долі! Усі магістерські роботи студенти-філологи захистили вчасно й на високі оцінки – добре (12) та відмінно (21).

За результатами навчання дев’ять студентів отримали дипломи з відзнакою, і їм комісія рекомендувала вступ до аспірантури. Серед таких студентів: Мироненко Вероніка, Гаврилюк Дар’я, Бугайова Марина (гр. 643м); Баранова Марія, Зацепіна Аліна, Карауланова Анна, Кріцька Дар’я (гр. 641м); Алексєєва Анна, Дубініна Марина, Якубова Вероніка (641-мз).

Зичимо нашим випускникам успішно скористатися усіма можливостями, що відкриває перед ними диплом філолога. Хай щастить!

На фото: перший день на захисті магістерських робіт у студентів кафедри англійської філології та кафедри теорії і практики перекладу з англійської мови комісія працювала в такому складі: голова комісії – к. філол. наук, ст. викладач кафедри іноземних мов ЧНУ ім. Петра Могили, вчитель вищої категорії Першої української гімназії імені Миколи Аркаса Ольга Головньова-Коппа, заступник голови комісії – д. філол. наук, професор кафедри української філології та міжкультурної комунікації, декан факультету філології Ірина Даниленко, члени комісії – к. філол. наук, доцент кафедри англійської філології, заступник декана  факультету філології  Ганна Передерій та к. філол. наук, доцент, завідувач кафедри теорії та практики перекладу з англійської мови Галина Кузенко.