Про захист кваліфікаційних робіт студентів-геодезистів

22 червня 2023 року на факультеті економічних наук відбувся захист кваліфікаційних робіт на здобуття першого (бакалаврського) рівня галузі знань 19 «Архітектура та будівництво» спеціальності 193 «Геодезія та землеустрій» за освітньо-професійною програмою «Геодезія та землеустрій». Голова комісії – доктор економічних наук, завідувач кафедри геодезії і геоінформатики Львівського національного університету природокористування Роман Ступень.

Студентські роботи, що були представлені до захисту, виконані на актуальну тематику. Зокрема студенти розкрили специфіку виконання геодезичних робіт в землеустрої, представили особливості організації території фермерських господарств, описали порядок ведення геодезичних робіт для створення індексно-кадастрових планів, описали методику вибору геодезичних приладів для ведення землеустрою тощо. Захист супроводжувався мультимедійними презентаціями. Студенти продемонстрували набуті під час навчання знання та отримані навички.

Щиро вітаємо наших студентів із успішним захистом кваліфікаційних робіт! Сподіваємося на подальшу зустріч вже у магістратурі!