Про захист кваліфікаційних робіт магістрів денної форми навчання зі спеціальності 071 «Облік і оподаткування» ЧНУ імені Петра Могили

20 лютого 2023 року на кафедрі обліку і аудиту Чорноморського національного університету імені Петра Могили відбувся захист кваліфікаційних робіт магістрів денної форми навчання зі спеціальності 071  «Облік і оподаткування».

Представлені на захист кваліфікаційні роботи мали не лише теоретичне спрямування, а й практичну цінність, оскільки у своїх роботах здобувачі використовували реальні практичні матеріали та набутий практичний досвід.

Були представлені й високо оцінені комісією кваліфікаційні роботи здобувачів вищої освіти: Катерини Макар, Ксенії Табакар та Юлії Антоненко.

Члени комісії, присутні на захисті викладачі та магістри, відчули святковість події, а також задоволення від результатів захисту. Відчувалося, що студенти разом з теоретичним  навчанням опанували  питання обліку, оподаткування на практиці, і саме така спрямованість кваліфікаційних робіт викликала неабиякий інтерес усіх присутніх.

Це зайвий раз підтвердило, що фахівці-аналітики мають найширшу сферу застосування своїх компетенцій, а рівень освіти випускників дозволяє претендувати на зайнятість у великих компаніях, корпораціях, державних управліннях, що забезпечують гідний рівень оплати праці.

Вітаємо магістрів!

Бажаємо успіхів і сподіваємося, що знання, отримані в Чорноморському національному університеті імені Петра Могили сприятимуть досягненню неймовірних висот у Вашій  професії!