Про захист курсових проєктів студентів-перекладачів

17 та 22 травня 2023 року студенти факультету філології, що навчаються за освітньою програмою «Теорія та практика перекладу з англійської мови та другої іноземної мови» захистили свої курсові проєкти, виконані в рамках курсу «Аудіо-візуальний переклад».

Працюючи в командах над документальними фільмами на різні теми, студенти мали можливість зазирнути за куліси субтитрування та самостійно зробити власні кроки в цій сфері.

Усі студенти успішно впорались із завданням, з чим їх і вітають викладачі кафедри теорії та практики перекладу з англійської мови!

Відгуки студентів:

«Такий вид курсової роботи значно цікавіший для студентів та дозволяє викладачам оцінити їх навички та вміння на практиці. Працювати в команді дуже корисно й ефективно, оскільки ми ділимося власними думками, ідеями з колегами, а також можемо навчати одне одного новим аспектам аудіовізуального перекладу з мови оригіналу на цільову мову. Хотілося б, щоб таких проєктів було більше, як індивідуальних, так і групових. Також, вважаємо за потрібне, приділяти більше уваги завданням зі створення субтитрів, а також озвучки та дубляжу», — каже студент 341 групи Дмитро.

«Загалом участь у курсовому проєкті була надзвичайно корисною для мене як перекладача. Цей проект дозволив мені не лише отримати практичний досвід у субтитруванні, але й розширити свої знання в галузі мови, культури та специфіки перекладу.

Однією з найбільших переваг роботи в команді була можливість обмінюватися знаннями та досвідом з колегами. Кожен коригував один одного, ділилися технічними рішеннями та кращими практиками. Це зробило нашу роботу більш ефективною та результативною.

Не менш важливим аспектом цього проєкту був розвиток моїх технічних навичок. Використання спеціалізованих програм та інструментів для субтитрування надало мені можливість працювати більш продуктивно та ефективно. Впевнена, що це стане мені в пригоді», — говорить студентка 342 групи Аліна.

Фільми з субтитрами можна переглянути за посиланнями:

Роботи від 341 групи
Роботи від 342 групи