Про вручення подяк студентам за допомогу в організації фестивалю

22 вересня 2023 року в Чорноморському національному університеті імені Петра Могили відбулося вручення подяк студентам-волонтерам.

Завідувачка Навчально-наукового центру соціально-психологічної підтримки, професійного розвитку та сприяння працевлаштуванню Людмила Опанасенко нагородила подяками студентів, що брали активну участь у заходах університету. Зокрема вони на волонтерських засадах допомагали з проведенням фестивалю української культури «Україна Соборна».

Людмила Опанасенко наголосила, що участь в таких заходах та отримання подяк є гарним стартом для наповнення власного резюме. Такі досягнення можна додати у свій профіль LinkedIn.

Подяки отримали Діана Маринич, Катерина Наривончик, Діана Матковська, Кірілл Луговий, Максим Перчинський, Богдан Опанасенко, Владислав Левченко, Катерина Кутузакі та Вікторія Андрущенко.

Дякуємо нашим студентам за активну участь в житті університету та сподіваємося ще не раз співпрацювати!