Про візит українського блогера, журналіста та політичного оглядача Дениса Казанського до ЧНУ імені Петра Могили

Нещодавно до Чорноморського національного університету завітав український блогер, журналіст та політичний оглядач Денис Казанський та зняв відео-ролик про відбудову. Його супроводжував та давав коментарі, перший проректор, доктор історичних наук, професор кафедри історії Юрій Котляр.

Юрій Котляр розповів журналісту про події серпня минулого року, як російські ракети пошкодили будівлі не лише миколаївської Могилянки, а й інших університетів міста.

Також перший проректор показав Денису Казанському ракету, яка 29 серпня 2022 року пошкодила університет. Вона тепер є експонатом університетського музею.

Обговорили також вартість та процес відновлювальних робіт, російську пропаганду та причини рішення російського командування руйнувати заклади освіти України. Детально у відео на Youtube-каналі Дениса Казанського.