Про візит представників ООН до ЧНУ імені Петра Могили

У п’ятницю, 9 червня 2023 року, до Чорноморського національного університету імені Петра Могили завітали представники ООН.

Головною метою візиту є огляд відновлених приміщень університету, що було здійснено за кошти Організації об’єднаних націй.

Екскурсію Миколаївською Могилянкою для гостей провів ректор Леонід Клименко, який показав реставровану читальну залу наукової бібліотеки, місця влучень ракетами С-300, одна з яких наразі залишилася в музеї нашого університету як пам’ятка.

Протягом прогулянки університетом ректор розказав детальніше про спеціальності на кожному факультеті та інституті, студентське та наукове життя ЗВО, поділився планами на майбутнє.

Особливу увагу Леонід Клименко надав питанню функціонування університету в умовах воєнного стану, зокрема після влучань ракет в будівлю головного корпусу.

Наприкінці екскурсії гості зробили пам’ятне фото біля пам’ятника Петру Могилі у внутрішньому дворі ЧНУ імені Петра Могили.