Про відновлення діяльності Економічного клубу на базі факультету економічних наук ЧНУ імені Петра Могили

245… Саме стільки днів тому мало відбутися засідання Економічного клубу на базі факультету економічних наук ЧНУ імені Петра Могили.

Так, Економічний клуб повертається!

Відстань не розриває коло людей зі спільними інтересами, а тільки розширює його межі.

На зв’язку була Іспанія, Німеччина, Чехія, Польща, Румунія і саме серце – захід та південь України. Кожен учасник клубу долучився до теплої розмови.

Провели чек-ап клубу, перевірили його на вмотивованість, також згадали плани втілені та невтілені, з задоволенням окреслили нові!

Спікером був співголова Економічного клубу – Данііл Ільницький, студент третього курсу факультету економічних наук ЧНУ імені Петра Могили.

У затишній атмосфері обговорили подальші вектори розвитку нашої спільноти. ЕК буде повністю адаптовано під сьогодення – дистанційного режиму роботи.

Разом працюватимемо над кращою онлайновою версію Економічного клубу!