Про вебінар «Основні аспекти протидії домашньому насильству» для студентів спеціальності “Соціальна робота”

1 грудня 2022 року студенти першого та четвертого курсів спеціальності «Соціальна робота» ЧНУ імені Петра Могили долучилися до вебінару «Основні аспекти протидії домашньому насильству», що минув з нагоди всесвітньої кампанії «16 днів активізму проти гендерно зумовленого насильства».

Разом зі студентами участь взяли викладачі кафедри соціальної роботи, управління і педагогіки університету Олена Файчук та Світлана Сургова.

Організаторами вебінару виступили фахівці Миколаївського міського центру соціальних служб.

Під час вебінару розглянули такі важливі питання: зокрема як протидіяти домашньому та гендерно зумовленому насильству, що таке Стамбульська конвенція та чи є покарання для кривдника, який чинить насильство.

Модератором заходу виступила Ольга Іванець, спеціалістка Миколаївського міського центру соціальних служб.

Спікерами заходу були Анна Любченко, завідувачка Денного центру соціально-психологічної допомоги особам, які постраждали від домашнього та/або насильства за ознакою статі, Наталія Гнатуша, директорка Регіонального центру з надання БВПД у Кіровоградській та Миколаївській областях, та Олександр Козловець, начальник сектору взаємодії з громадами Управління превентивної діяльності ГУ Національної поліції у Миколаївській області.

Учасники вебінару також отримали нагоду обговорити актуальні запитання та пройти цікаву тематичну гру “Чуйність перемагає насильство“, пройти яку  можна за посиланням.

Колектив кафедри щиро вдячний фахівцям Миколаївського міського центру соціальних служб за співпрацю, усім учасникам за активну участь та цікавість до актуальних питань.