Про веб-квест «Ліга кращих» від кафедри соціальної роботи, управління і педагогіки ЧНУ імені Петра Могили: вітаємо учасників і переможців

3 грудня 2022 року в межах профорієнтаційного марафону твоїх перспектив команда кафедри соціальної роботи, управління і педагогіки ЧНУ імені Петра Могили провела веб-квест «Ліга кращих»!

Учасників заходу привітала завідувачка кафедрою, доцентка, кандидатка педагогічних наук Оксана Кузнецова, побажала цікавих завдань, швидких рішень і приємних вражень. Доцентка кафедри, кандидатка педагогічних наук Олена Файчук розповіла учасникам про особливості спеціальності «Соціальна робота» в Навчально-науковому інституті публічного управління та адміністрування ЧНУ імені Петра Могили.

12 учасників із різних міст України і навіть з інших країн взяли участь у квесті.  Успішне виконання цікавих завдань, пов’язаних з розумінням особливостей та значення спеціальності «Соціальна робота», дало учасникам  можливість зануритись у професію та відчути себе двигуном соціальних змін.

Наші вітання учасникам та переможцю! Команда кафедри вже надіслала подарунок – книжку «Іди туди, де страшно. І матимеш те, про що мрієш» Джима Ловлесса, яка допоможе знайти внутрішню силу для будь-яких звершень.

Головний приз – книжка «Молодь діє: 50 дітей і підлітків, які сколихнули світ» –вирушила до переможниці квесту Дарини Бармінової, учениці 11-А класу Миколаївського ліцею «Академія дитячої творчості».

Також ті, хто не встиг долучитися до майстер-класу, можуть пройти квест та отримати подарунок – напишіть команді кафедри.

З презентацією спеціальності «Соціальна робота» у ЧНУ імені Петра Могили  можна ознайомитися за посиланням.