Про установчі зустрічі комітетів і робочих груп проєкту DEFEP

Проєкт Erasmus+ Ka2 DEFEP (Distance Education for Future: best EU practices in response to the requests of modern higher education seekers and labor market) продовжує свою роботу.

Відповідно до заздалегідь узгодженої програми імплементації проєкту, протягом 15 до 19 травня 2023 року відбулися установчі засідання комітетів та робочих груп проєкту DEFEP, у роботі яких взяли учать представники всіх університетів консорціуму.

Під час засідань було обрано голів, заступників голів, секретарів комітетів та робочих груп. Також було визначено повноваження, розподіллено відповідальності, окреслено завдання та розроблено плани роботи комітетів й робочих груп відповідно до плану керування проєктом.

Під час установчих зустрічей представники університетів-партнерів, що входять до різних комітетів та робочих груп, мали нагоду обговорити шляхи комунікації та послідовність дій для подальшої злагодженої роботи для успішної реалізації проєкту.

Хочемо нагадати, що проєкт «Distance Education for Future: best EU practices in response to the requests of modern higher education seekers and labor market» (DEFEP) підтримується Програмою Європейського Союзу Erasmus+ Ка2 та реалізується 11 університетами-партнерами з України, Молдови, Німеччини, Іспанії та Італії. Координатором проєкту є ЧНУ ім. П. Могили.

Нагадуємо, що термін реалізації проєкту 2023 –2027 рр.