Про участь викладачів кафедри управління земельними ресурсами у науково-практичній конференції «Земельні відносини в контексті просторового розвитку територій»

6 жовтня 2022 року викладачі кафедри управління земельними ресурсами ЧНУ імені Петра Могили доєдналися до XXIII Міжнародного науково-практичного форуму «Теорія і практика розвитку агропромислового комплексу та сільських територій», що проходить у межах науково-практичної конференції «Земельні відносини в контексті просторового розвитку територій».

Зустріч відбулася в межах співпраці між вищими навчальними закладами Чорноморським національним університетом імені Петра Могили та Львівським національним університетом природокористування.

На заході були присутні іноземні гості, зокрема Єфім Зубко (Технічний університет Молдови), представники навчальних закладів України землевпорядного профілю: доктор економічних наук, професор, член-кореспондент НААН України, заслужений працівник сільського господарства України Антон Третяк, декан факультету землевпорядкування Національного університету біоресурсів і природокористування України, доктор економічних наук, професор Тарас Євсюков, доктор економічних наук, професор, директор Навчально-наукового центру «Інститут післядипломної освіти та дорадництва» Херсонського державного аграрно-економічного університету Юрій Яремко та інші.

Від кафедри управління земельними ресурсами ЧНУ імені Петра Могили виступив почесний землевпорядник України, старший викладач кафедри управління земельними ресурсами Чорноморського національного університету імені Петра Могили Андрій Мась з доповіддю «Європейські шляхи розвитку землеустрою в системі управління земельними ресурсами».

Спікери заходу, зокрема декан факультету землевпорядкування та туризму Наталія Стойко зазначила, що одним з відомих випускників університету є засновник кафедри управління земельними ресурсами Чорноморського національного університету імені Петра Могили заслужений діяч науки і техніки України, доктор економічних наук, професор, почесний землевпорядник України Валерій Горлачук.

На заході також виступили стейкхолдери, які співпрацюють із землевпорядними освітніми закладами.

Загалом протягом зустрічі відбулися жваві дискусії стосовно розвитку землевпорядної науки та освіти відповідно до реалій сьогодення.