Про участь викладачів кафедри управління земельними ресурсами та студентів спеціальності 193 «Геодезія та землеустрій» у роботі чергового круглого столу

2 листопада 2023 року викладачі кафедри Управління земельними ресурсами разом із здобувачами вищої освіти по спеціальності 193 «Геодезія та землеустрій» доєднались до участі у роботі чергового Круглого столу.

Круглий стіл пройшов на тему: «Перспективи передачі функцій професійного регулювання від державних органів влади до саморегулівних організацій у галузі землеустрою та топографо-геодезичної діяльності».

З вітальним словом виступив Андрій Полтавець  – голова правління Всеукраїнської громадської організації «Асоціація фахівців землеустрою України».

На заході були присутні близько 70 учасників, зокрема науковці, студенти, сертифіковані – інженери землевпорядники.

Основними експертами круглого столу виступили Ольга Лахматова – начальник управління сертифікації Держгеокадастру; Анатолій Полтавець – голова правління ВГО «Асоціація фахівців землеустрою України», доктор економічних наук; Андрій Мартин – завідувач кафедри землевпорядного проектування НУБіП України, доктор економічних наук, професор; Павло Матвєєв – голова правління ГО «Асоціація сертифікованих геодезистів України», доктор економічних наук.

Під час роботи круглого столу експерти висвітлили перспективи передачі функцій професійного регулювання від державних органів влади до саморегулівних організацій у галузі землеустрою та топографо-геодезичної діяльності.

Протягом заходу відбулась презентація роботи ВГО «Асоціація фахівців землеустрою України».

Наприкінці зустрічі всі охочі задавали експертам питання, що пов’язані з темою круглого столу та отримали на них вичерпні відповіді.

Дякуємо за можливість долучитися до заходу, на якому розглянуто перспективи професійного регулювання у галузі землеустрою та топографо-геодезичної діяльності!