Про участь студентів ЧНУ імені Петра Могили в літній школі

З 2 по 10 червня 2023 року студенти Чорноморського національного університету імені Петра Могили взяли участь в літній школі від Університету імені Адама Міцкевича в Познані (Польща) за запрошенням декана факультету політичних наук та журналістики Анджея Стельмаха.

Навчання студентів в літній школі відбувалась за двома програмами:

1. «Міжособистісні комунікації: взаємодія, тимбілдінг»;
  2. «Президентська риторика в Україні – лідерство, канали, аудиторія».

Літню школу відвідали студенти-бакалаври чотирьох спеціальностей: «Публічне управління», «Соціальна робота», «Соціологія» та «Філологія».

Навчання в літній школі відбувалося трьома мовами: українська, польська, англійська. Студенти взяли участь в майстер-класах, тренінгах та обмінялись досвідом студентського життя в Польщі та Україні.

За результатами навчання студенти отримали нові знання, навички та досвід спілкування з польськими студентами та студентами з різних міст України – Києва, Львова, Харкова, Чернівців.

За участь у літній школі студенти отримали сертифікати.