Про участь професорів ЧНУ імені Петра Могили в обласній краєзнавчій конференції

23 листопада 2023 року доктори історичних наук, професори Чорноморського національного університету імені Петра Могили взяли участь у ХІІІ Миколаївській обласній краєзнавчій конференції «Історія. Етнографія. Культура. Нові дослідження», присвяченій 110-річчю обласного краєзнавчого музею.

Захід відбувся на базі Миколаївської обласної універсальної наукової бібліотеки. У засіданні секцій взяли участь біля 40 науковців, серед яких доктори історичних наук професори нашого університету Юрій Котляр та Олександр Тригуб.

На пленарному засіданні виступили з вітальними словами перший проректор ЧНУ імені Петра Могили Юрій Котляр, голова обласної організації Національної спілки краєзнавців України Олександр Тригуб, а також  начальник управління культури, національностей та релігій Миколаївської ОВА Олена Буберенко, директор універсальної наукової бібліотеки Вікторія Агаркова, в.о. директора Миколаївського обласного краєзнавчого музею Ельвіра Єлізарова та інші.

Окрім цього, на конференцію завітав відомий археолог з Республіки Молдова Сергій Агульніков, який є автором близько 500 наукових публікацій, подарував музею свої книги.

«Авторами цьогорічних доповідей стали науковці з таких міст, як Миколаїв, Новий Буг, Одеса, Київ, Перечин, Кельн (Німеччина), Кишинів (Республіка Молдова).

Конференція запам’яталась цікавими дискусіями та новими дослідженнями з історії Миколаївщини. Наразі музей працює над збіркою наукових праць», – повідомляють на сайті музею.