Про участь науковців ЧНУ імені Петра Могили в конференції «Трансформації особистості, суспільства та ринку праці: виклики майбутнього та вплив на освіту»

21–22 вересня 2023 року науковці Чорноморського національного університету ім. Петра Могили взяли участь у Міжнародній науково-практичній конференції «Трансформації особистості, суспільства та ринку праці: виклики майбутнього та вплив на освіту» за проєктом Erasmus+ KA2 DEFEP «Дистанційна освіта майбутнього: кращі практики ЄС у відповідь на запити сучасних здобувачів вищої освіти та ринку праці».

Конференція відбулася в гібридному форматі на базі Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна за такими тематичними напрямами:

• Цифровізація сучасного світу: виклики майбутнього;
  • Модернізація економіки, бізнесу та фінансів: інтелектуально-інноваційний контекст;
  • Соціально-політичні аспекти трансформацій у глобалізованому світі;
  • Трансформації особистості та суспільства: контекст історії, філософії, гуманітарних наук та культурології;
  • Трансформації особистості та суспільства: психологічні аспекти;
  • Вектори інновацій в освіті в національному та глобальному контексті.

Під час конференції також пройшов круглий стіл «Бізнес і освіта: взаємодія та партнерство в умовах викликів сьогодення», де представники провідних підприємств і фінансових установ, роботодавці різних сфер діяльності дискутували про необхідні навички для виходу молодих фахівців на ринок праці, подальшого професійного розвитку та кар’єрного зростання.