Про участь ЧНУ імені Петра Могили в онлайн-виставці «Освіта та кар’єра»

Освіта, практична спрямованість професії та саморозвиток залишаються актуальними постійно. Саме за такими критеріями щороку абітурієнти обирають заклад вищої освіти, до якого вступатимуть. Познайомитися з університетами можна багатьма способами, і це не завжди необхідно його відвідати, адже в епоху діждиталізації можливо завітати до університету та поспілкуватися з його представниками в онлайні.

Так, 28 – 29 квітня 2023 року Чорноморський національний університет імені Петра Могили взяв участь в онлайн-виставці «Освіта та кар’єра», організаторами якого стало товариство «Знання» України за інформаційної підтримки Міністерства освіти і науки України.

Миколаївська Могилянка представила загальну інформацію про себе, ознайомила з напрямами навчання та спеціальностями, представленими в університеті, визначила своїх партнерів – закордонних ЗВО.

У межах виставки очільниця Навчально-наукового кабінету соціально-психологічної підтримки, професійного розвитку та сприяння працевлаштуванню ЧНУ імені Петра Могили Людмила Опанасенко провела майстер-клас «Індивідуальний стиль діяльності як важлива складова професійного розвитку»

Самі студенти та випускники поділилися своїми думками про навчання в ЧНУ імені Петра Могили: «Останній рік навчання я обіймала посаду заступника голови студентської колегії та точно можу заявити, що студентство університету дуже активне та креативне. … Навчатися в Чорноморському національному університеті імені Петра Могили було цікаво та захоплююче. Я дуже вдячна за всі ті можливості, що я отримала і реалізувала протягом цих 6 років», – говорить випускниця 2023 року Анна Карауланова.

Університет зацікавлений у своїх студентах та майбутніх абітурієнтах, тож радо допомагає з будь-якими питаннями.

Детально ознайомитися з університетом та поспілкуватися з його представниками можна за контактами:

вул. 68 Десантників, 10, місто Миколаїв, Миколаївська область

+38 096 06 06 084