Про Студреспубліку-2019 з перших уст


З 5 по 7 липня 2019 року в санаторії «Очаків» в м. Очаків проходив Миколаївський обласний етап ХХI Міжнародної програми «Студентська республіка-2019» на тему: «Суб’єкт модернізації Миколаївщини – відповідальність Покоління!».

Студреспубліка – це наймасштабніша щорічна молодіжна інтелектуально-розважальна програма, протягом якої молодь порине в життя імпровізованого міста-«держави», зі своїми правилами, де громадяни шукають сценарій для кращого розвитку України.

Традиційно в рамках Студреспубліки проходять такі заходи: вибори Студентського мера, депутатів Студентського магістрату, а також розважальні та інтелектуальні ігри, фестивалі.

Понад 150 учасників і запрошених гостей взяли участь у Миколаївській Студреспубліці-2019. Головними організаторами заходу виступають Вікторія Романенко та Максим Караулов, а експертами Миколаївської Студреспубліки-2019 стали політичний технолог Андрій Острєв і кандидат історичних наук, викладач ЧНУ ім. Петра Могили Віктор Погромський.

Ми поспілкувались з учасником Студреспубліки-2019, Юлією Авраменко, фахівцем із працевлаштування Центру соціально-психологічної підтримки ЧНУ ім. Петра Могили,  яка поділилась своїми враженнями та розповіла про організацію заходу.

«Студреспубліка – це «мініатюра» справжньої держави, у якій живуть протягом трьох днів мешканці, а основною задачею для них є вибрати студентського мера та магістрату. Кандидатуру мер подає на грі, але власне їхня робота розпочинається завчасно. Кандидатам потрібно зібрати чимало документів, загітувати виборців, зібрати команду, а також набрати необхідну кількість інтелектуальних балів під час гри для балотування в мери і зібрати певну суму ігрових грошей. Я представляла Міністерство правди на заході. У мої обов’язки входило: збір цікавої для студентства інформації, друк нашої республіканської газети, а також проведення офіційної частини заходу. У межах Студреспубліки-2019 проходило чимало заходів: гра «Мафія» та «Що? Де? Коли?», фестиваль фарб «Холі», чимало спортивних та настільних ігор та ще багато чого цікавого», – пояснює Юлія.

Цього року кандидатами на посаду студентського мера були Вікторія Батузова – студентка Чорноморського національного університету ім. Петра Могили та Сергій Красюченко – студент Миколаївського національного аграрного університету. Кандидати представляли свої програми, дискутували, дебатували і реєстрували партії. За результатами таємного голосування Студентським мером Миколаївщини став Сергій Красюченко.

Депутатами Студентського магістрату були обрані молоді й активні студенти, які показали інтелектуальну міць, силу волі та бажання працювати задля змін рідного краю:

Артур Арутюнян,

Вікторія Батузова,

Кирило Данилов,

Вікторія Кисіль,

Дмитро Кравацький,

Іван Мокряк,

Юлія Переверзова,

Роман Пустіка,

Андрій Человенко,

Анастасія Штанкова.

Новообрані Студентський мер і Студмагістрат представлятимуть Миколаївську область на фіналі ХХІ Студреспубліки-2019, який пройде 23-26 серпня на узбережжі моря. Бажаємо перемоги!

Події та оголошення


липня
23
Кіноклуб MY ART проводить безкоштовний показ фільмів

Кіноклуб MY ART протягом всього літа показує кіно на відкритому майданчику закинутого Будинку офіцерів флоту, задля насичення культурного різноманіття у Миколаєві та формуванню культури участі в мистецьких подіях жителів міста. Вхід на усі події та кінопокази – ВІЛЬНИЙ. Локація заходу …

серпня
12
Відкрито конкурс Wrike Contest 2019!

Wrike, розробник сервісу для спільної роботи і управління проектами, відкриває новий міжнародний офіс в Празі, і запускає конкурс Work, Unleashed 2019. Мета конкурсу – генерація і реалізація ідей, які нададуть нові можливості у Wrike і дозволять компаніям-клієнтам досягати більш високих …

Шукаємо менторів для інноваційних стартапів

Проект UNIDO у пошуках наставників для «клінтех»-стартапів – півфіналістів конкурсу Проекту «Глобальна інноваційна програма чистих технологій для МСП в Україні». Запрошуємо до співпраці власників бізнесу, менеджерів вищої ланки, PhD у галузі економіки, менеджменту, бізнесу, інтелектуальної власності, які могли б стати …