Про Студреспубліку-2019 з перших уст


З 5 по 7 липня 2019 року в санаторії «Очаків» в м. Очаків проходив Миколаївський обласний етап ХХI Міжнародної програми «Студентська республіка-2019» на тему: «Суб’єкт модернізації Миколаївщини – відповідальність Покоління!».

Студреспубліка – це наймасштабніша щорічна молодіжна інтелектуально-розважальна програма, протягом якої молодь порине в життя імпровізованого міста-«держави», зі своїми правилами, де громадяни шукають сценарій для кращого розвитку України.

Традиційно в рамках Студреспубліки проходять такі заходи: вибори Студентського мера, депутатів Студентського магістрату, а також розважальні та інтелектуальні ігри, фестивалі.

Понад 150 учасників і запрошених гостей взяли участь у Миколаївській Студреспубліці-2019. Головними організаторами заходу виступають Вікторія Романенко та Максим Караулов, а експертами Миколаївської Студреспубліки-2019 стали політичний технолог Андрій Острєв і кандидат історичних наук, викладач ЧНУ ім. Петра Могили Віктор Погромський.

Ми поспілкувались з учасником Студреспубліки-2019, Юлією Авраменко, фахівцем із працевлаштування Центру соціально-психологічної підтримки ЧНУ ім. Петра Могили,  яка поділилась своїми враженнями та розповіла про організацію заходу.

«Студреспубліка – це «мініатюра» справжньої держави, у якій живуть протягом трьох днів мешканці, а основною задачею для них є вибрати студентського мера та магістрату. Кандидатуру мер подає на грі, але власне їхня робота розпочинається завчасно. Кандидатам потрібно зібрати чимало документів, загітувати виборців, зібрати команду, а також набрати необхідну кількість інтелектуальних балів під час гри для балотування в мери і зібрати певну суму ігрових грошей. Я представляла Міністерство правди на заході. У мої обов’язки входило: збір цікавої для студентства інформації, друк нашої республіканської газети, а також проведення офіційної частини заходу. У межах Студреспубліки-2019 проходило чимало заходів: гра «Мафія» та «Що? Де? Коли?», фестиваль фарб «Холі», чимало спортивних та настільних ігор та ще багато чого цікавого», – пояснює Юлія.

Цього року кандидатами на посаду студентського мера були Вікторія Батузова – студентка Чорноморського національного університету ім. Петра Могили та Сергій Красюченко – студент Миколаївського національного аграрного університету. Кандидати представляли свої програми, дискутували, дебатували і реєстрували партії. За результатами таємного голосування Студентським мером Миколаївщини став Сергій Красюченко.

Депутатами Студентського магістрату були обрані молоді й активні студенти, які показали інтелектуальну міць, силу волі та бажання працювати задля змін рідного краю:

Артур Арутюнян,

Вікторія Батузова,

Кирило Данилов,

Вікторія Кисіль,

Дмитро Кравацький,

Іван Мокряк,

Юлія Переверзова,

Роман Пустіка,

Андрій Человенко,

Анастасія Штанкова.

Новообрані Студентський мер і Студмагістрат представлятимуть Миколаївську область на фіналі ХХІ Студреспубліки-2019, який пройде 23-26 серпня на узбережжі моря. Бажаємо перемоги!

Події та оголошення


листопада
12
Запрошуємо до Multilingual sprach café: практика німецької, англійської та іспанської мов

Хочете попрактикувати німецьку, англійську або іспанську мови? Тоді запрошуємо вас на Multilingual sprach café Коли: 12 листопада (інші дати будуть анонсовані пізніше) Час: 18:30 – 20:30 Де: Піцерія «Челентано» (3 Слобідська 49/1, біля АТБ) Лекторки DAAD та Fullbright Ніна Креєр …

листопада
11
ШАНОВНІ НАУКОВЦІ!

Відкриття XXIІ Всеукраїнської  щорічної науково-практичної конференції «Могилянські читання – 2019: Досвід та тенденції розвитку суспільства в Україні: глобальний, національний та регіональний аспекти» присвяченої  Всесвітньому тижню науки відбудеться  11 листопада 2019 року о 14.00  у приміщенні вченої ради. Запрошуються директори інститутів, …

Вболівай за своїх на Спартакіаді серед студентів ЧНУ ім. Петра Могили!

У ЧНУ імені Петра Могили розпочались змагання серед студентів університету.  У них беруть участь студенти, які представляють свої факультети та інститути Могилянки. Це щорічна Спартакіада, в якій представлено різні види спорту: баскетбол, волейбол, бадмінтон, настільний теніс, шахи, кросфіт та плавання. …