Про стартап могилянців – сервіс «Pack a Back»

Команда студентів ЧНУ потрапила у фінал стартапів MHP Innovations Lab. Конкурс присвячений інноваціям в сфері фуд індустрії.

Студент Денис Варанкін   навчається на спеціальності «Комп’ютерна інженерія». Денис і його команда під керівництвом старшого викладача  кафедри Комп’ютерної інженерії І. С. Бурлаченко розробили сервіс Pack a Back з яким і потрапили в фінал. Студент розповів про особливості відбору на конкурс та свій проєкт.

Screenshot_1.png

– Як дізналися про конкурс?

– Дізналися про конкурс з публікації Олесі Братусь з RInnoHub про конкурс стартапів від компанії MHP Innovations Lab.

– Як проходив відбір у фінал?

– Ми не очікували що ми вийдемо у фінал. У конкурсі була величезна конкуренція, брали участь близько 150 команд, з них у фінал пройшло лише 15. На першому етапі ми лише відправили презентацію, а на другому – захищали її в Zoom. Презентація мала відповідати чіткій структурі. У ній потрібно було розповісти про проєкт, проблеми, які він вирішує, вказати цільову аудиторія та розробити бізнес-модель.

Screenshot_3.png

Screenshot_4.png

– Який проєкт ви представляли на конкурсі?

– Ми розробили сервіс Pack a Back. Він дозволяє замовляти продукти в магазинах, приходити туди і забирати їх вже запакованими. Пакунки будуть зберігатись у спеціальних камерах, і відкривати ви їх зможете через телефон, з якого зробили замовлення, або просто вводячи номер ячейки. Додаток дозволяє економити і час, і гроші. Завдяки йому не буде потрібно ні стояти в чергах, ні платити за доставку.  Додаток дозволяє обирати час, коли вам зручно забрати замовлення, а також у випадку подання скарги  (у додатку це називається «відкрити суперечку») вам гарантовано повернуть гроші.

Screenshot_2.png

– Які плани щодо майбутнього проєкту?

– На жаль, наша команда не перемогла у фіналі, але ми продовжимо працювати над проєктом і шукати інвестиції для впровадження його в життя.

Screenshot_5.png

Матеріал підготував Олександр Гаврилов,