Про стартап могилянців – сервіс «Pack a Back»


Команда студентів ЧНУ потрапила у фінал стартапів MHP Innovations Lab. Конкурс присвячений інноваціям в сфері фуд індустрії.

Студент Денис Варанкін   навчається на спеціальності «Комп’ютерна інженерія». Денис і його команда під керівництвом старшого викладача  кафедри Комп’ютерної інженерії І. С. Бурлаченко розробили сервіс Pack a Back з яким і потрапили в фінал. Студент розповів про особливості відбору на конкурс та свій проєкт.

Screenshot_1.png

 

– Як дізналися про конкурс?

– Дізналися про конкурс з публікації Олесі Братусь з RInnoHub про конкурс стартапів від компанії MHP Innovations Lab.

– Як проходив відбір у фінал?

– Ми не очікували що ми вийдемо у фінал. У конкурсі була величезна конкуренція, брали участь близько 150 команд, з них у фінал пройшло лише 15. На першому етапі ми лише відправили презентацію, а на другому – захищали її в Zoom. Презентація мала відповідати чіткій структурі. У ній потрібно було розповісти про проєкт, проблеми, які він вирішує, вказати цільову аудиторія та розробити бізнес-модель.

Screenshot_3.png

Screenshot_4.png

 

– Який проєкт ви представляли на конкурсі?

– Ми розробили сервіс Pack a Back. Він дозволяє замовляти продукти в магазинах, приходити туди і забирати їх вже запакованими. Пакунки будуть зберігатись у спеціальних камерах, і відкривати ви їх зможете через телефон, з якого зробили замовлення, або просто вводячи номер ячейки. Додаток дозволяє економити і час, і гроші. Завдяки йому не буде потрібно ні стояти в чергах, ні платити за доставку.  Додаток дозволяє обирати час, коли вам зручно забрати замовлення, а також у випадку подання скарги  (у додатку це називається «відкрити суперечку») вам гарантовано повернуть гроші.

Screenshot_2.png

 

– Які плани щодо майбутнього проєкту?

– На жаль, наша команда не перемогла у фіналі, але ми продовжимо працювати над проєктом і шукати інвестиції для впровадження його в життя.

Screenshot_5.png

 

Матеріал підготував Олександр Гаврилов,
студент спеціальності «Журналістика»,
фахівець Медіацентру ЧНУ імені Петра Могили

Події та оголошення


листопада
25
Запрошуємо на психологічну трансформаційну гру «Подорож до щастя»

Навчально-науковий центр соціально-психологічної підтримки, професійного розвитку та сприяння працевлаштуванню запрошує викладачів та усіх співробітників ЧНУ імені Петра Могили на психологічну трансформаційну гру “Подорож до щастя”. Гра відбудеться  25 листопада 2020 року о 12:30  в аудиторії 10-109.

листопада
12
Міжнародний воркшоп ICT&ES-2020 у ЧНУ імені Петра Могили

12 листопада в ЧНУ імені Петра Могили відбудеться 2-й міжнародний воркшоп Information-Communication Technologies & Embedded Systems (ICT&ES-2020) з питань інформаційно-комунікаційних технологій та вбудованих систем. Захід проводиться Факультетом комп’ютерних наук ЧНУ імені Петра Могили. Мета ICT&ES – створити платформу для публікації …

листопада
11
Запрошуємо на відкриту лекцію від IT компанії FluidWeb Team

11 листопада 2020 року о 14,00 відбудеться відкрита  лекція від IT компанії FluidWeb Team. Компанія FluidWeb Team запрошує студентів факультету комп’ютерних наук ЧНУ ім. Петра Могили на онлайн лекцію на тему: «Кар’єра IT спеціаліста. Актуальні  технології та тренди в  IT». Приєднатися …