Про спрощену процедуру вступу через освітні центри «Донбас/Крим-Україна» для абітурієнтів з тимчасово окупованих територій

Освітні центри «Донбас-Україна» та «Крим-Україна» почали роботу  з 7 червня і працюватимуть аж до 24 вересня. Подача документів та зарахування до закладів вищої, фахової перед вищої освіти відбувається у два етапи – основний (бюджет) та завершальний (бюджет та контракт).

Подати документи для вступу на «бюджет» необхідно до 20 липня 2021 року, а на контрактну форму навчання – до 20 вересня.

Для вступників-бюджетників, що здобуватимуть ступінь бакалавра (магістра медичного, ветеринарного чи фармацевтичного спрямування):

• приймання документів – до 20 липня;
  • вступні іспити – до 20 липня;
  • зарахування – до 23 липня.

Нагадаємо, що з початку війни Фонд «Відкрита політика» реалізує проєкти, які мають полегшити доступ до освіти для студентів з тимчасово окупованих територій та прифронтових районів. Починаючи з 2016 року, відколи працюють Освітні центри, цією можливістю скористалися вже 8225 дітей. Фонд надає корисну інформацію для студентів та розповідає історії вступу школярів до вишів.

Відеоролики про вступ:

Також інформацію щодо вступу можна знайти за посиланням.