Про співпрацю кафедри соціальної роботи, управління і педагогіки зі стейкхолдерами

19 вересня 2023 року відбулась зустріч з представником установи-стейкхолдера. До університету завітала спеціалістка Управління соціальних виплат і компенсацій Інгульського району м. Миколаїв Олена Білас. Вона зустрілася зі студентами 161 групи спеціальності «Соціальна робота» в рамках вивчення дисципліни «Вступ до спеціальності».

Тема зустрічі «Особливості професійної діяльності соціального працівника в системі соціального захисту населення».

Для студентів гостя розкрила такі основні питання:

• мета та напрямки діяльності Департаменту праці та соціального захисту населення Миколаївської Міської Ради;
  • функції та завдання діяльності фахівців Управління соціальних виплат і компенсацій;
  • характеристика категорій клієнтів, з якими працюють фахівці Управління соціальних виплат і компенсацій;
  • переваги та перспективи роботи соціального працівника в сучасних умовах тощо.

Зустріч відбулась в дружній атмосфері. Студенти з цікавістю слухали історію професійного шляху спеціалістки та отримали унікальну можливість поставити запитання щодо специфіки роботи спеціалістів Управління соціальних виплат і компенсацій. Неймовірною перевагою зустрічі стала можливість отримати професійну консультацію спеціаліста з питань реєстрації статусу ВПО та обговорення конкретного кейсу.

Студентський та викладацький колектив спеціальності щиро дякує Олені Білас за проведену зустріч та сподіваємось на подальшу активну співпрацю!