Про співпрацю кафедри соціальної роботи, управління і педагогіки зі стейкхолдерами

30 жовтня 2023 року відбулась зустріч представника установи-стейкхолдера Юрія Корня (практичного психолога Миколаївського міського Центру соціальних служб (ММЦСС)) зі студентами другого та третього курсів спеціальностей 231 «Соціальна робота» та 237 «Публічне управління та адміністрування».

Зустріч відбулась на тему «Стоп насильству» та була пов’язана з викладанням навчальних дисциплін «Соціальне гувернерство» (викладача – Олена Файчук) та «Психологія лідерства та емоційного інтелекту» (викладача – Олена Кузнецова). У процесі спілкування зі студентами Юрій Корня розкрив наступні питання:

Поняття, види, причини та наслідки насильства;

Функції та завдання діяльності фахівців ММЦСС у напрямку профілактики та подолання домашнього насильства;

Мобільний додаток «Крила», який став першим мобільним додатком для захисту жінок та дітей від домашнього насильства;

Ресурси (телефони гарячих ліній, соціальні служби тощо), які можуть допомогти жертвам насильства.

Зустріч відбулась в активній та дружній атмосфері. Студенти отримали не лише необхідну інформацію, а й можливість поставити запитання спеціалісту ММЦСС та взяти участь в обговоренні проблемних ситуацій.

Студентський та викладацький колектив кафедри соціальної роботи, управління і педагогіки щиро дякує Корні Юрію та всьому колективу ММЦСС за проведену зустріч та сподівається на подальшу продуктивну співпрацю!