Про співпрацю кафедри фінансів і кредиту зі стейкхолдерами

1 лютого 2023 року відбулася онлайн-зустріч студентів 3 курсу спеціальності 072 «Фінанси, банківська справа, страхування» факультету економічних наук Чорноморського національного університету імені Петра Могили з заступником начальника Головного управління ДПС у Миколаївській області Ольгою Купчишиною.

Метою таких зустрічей є отримання кваліфікованих відповідей на питання студентів з приводу діяльності податкової служби Миколаївщини. Тож під час зустрічі Ольга Купчишина ознайомила молодь з особливостями роботи податківців, проходженням практики та можливістю в майбутньому працевлаштуватися в Головному управлінні ДПС у Миколаївській області.

Окрім того, Ольга Анатоліївна взяла участь у засіданні кафедри фінансів і кредиту, де було обговорено напрями і шляхи удосконалення навчальних планів спеціальності 072 «Фінанси, банківська справа, страхування та фондовий ринок» на 2023–2024 роки.