Про співпрацю ЧНУ ім. Петра Могили та ГО МЦНМ Відерегубурт


24 квітня 2019 року виповнилося п’ять років з моменту започаткування співробітництва ЧНУ ім. Петра Могили та ГО МЦНМ Відерегубурт.

Підсумовуючи основні досягнення цього співробітництва, слід зазначити, що найважливішими з них було налагодження діяльності Центру німецької молоді, культури і розвитку «Відергебурт», метою якого є об’єднання людей, які цікавляться німецькою культурою, вивчають німецьку мову.

На базі Центру німецької молоді, культури і розвитку «Відергебурт» ГО МЦНМ «Відергебурт», Інституту філології ЧНУ ім. Петра Могили за п’ять років було організовано безліч заходів, які створюють інформаційних простір і формують німецько-український діалог у м. Миколаїв: концерти, лекції з історії етнічних німців України, презентації освітніх програм, літературні вечори, семінари, воркшопи і інші освітні заходи для вивчаючих німецьку мову.

На базі Центру «Відергебурт» організовується святкування свят етнічних німців Миколаївської області (Різдво, Пасха, День Матері та ін.), проходять Загальні збори спілки і Ради Відергебурт, за потреби надається загальна юридична підтримка. Кожен рік на базі Центру «Відергебурт» проходять семінари у співпраці з Гете Інститутом м. Київ. За підтримки ГО МЦНМ Відергебурт, ЧНУ ім. Петра Могили та за методичної підтримки Гете Інституту з 1 вересня 2014 року проходить вивчення німецької мови для етнічних німців на пільгових умовах. З 2017 року Центр «Відергебурт» німецьку мову вивчають усі охочі на всіх рівнях вивчення.

Висловлюємо Інституту філології та ЧНУ ім. Петра Могили щиру подяку за співпрацю, за сприяння у створення позитивного іміджу німецькій культурі в Україні. Висловлюємо щиру подяку і впевненість у збереженні сформованих дружніх відносин і сподіваємося на подальшу плідну співпрацю.

Події та оголошення


вересня
24
Зустріч з Андрієм Сідляренко

Шановні колеги! 24 вересня 2019 року запрошуємо Вас на зустріч з директором ТОВ «Антиплагіат» Андрієм Сідляренко! В програмі: 1. Майстер-клас практичної роботи з Unicheck (9.30-10.30, комп’ютерний клас №9, ауд.1-108) 2. Презентація онлайн-сервісу пошуку плагіату Unicheck (10.30, приміщення Вченої ради) 3. …

веренся
26
Запрошуємо на Manhattan Short Film Festival 2019

З 26 по 28 вересня у кінотеатрі «Батьківщина» відбудеться Manhattan Short Film Festival 2019  Щорічний Манхеттенський кінофестиваль проходить в 300 містах на всіх континентах. Кожен глядач може стати членом міжнародного журі і взяти участь у виборі кращої короткометражки року. В …

Запрошуємо на роботу в Навчальний медіацентр ЧНУ ім. Петра Могили!

Шукаємо людину на посаду редактора сайту в Навчальний медіацентр ЧНУ ім. Петра Могили! Навчальний медіацентр ЧНУ ім. Петра Могили відповідає за роботу з найактуальнішою та найцікавішою інформацією про ЗВО й забезпечує своєчасне висвітлення новин на сайті університету та офіційній сторінці …