Про співпрацю ЧНУ ім. Петра Могили та ГО МЦНМ Відерегубурт


24 квітня 2019 року виповнилося п’ять років з моменту започаткування співробітництва ЧНУ ім. Петра Могили та ГО МЦНМ Відерегубурт.

Підсумовуючи основні досягнення цього співробітництва, слід зазначити, що найважливішими з них було налагодження діяльності Центру німецької молоді, культури і розвитку «Відергебурт», метою якого є об’єднання людей, які цікавляться німецькою культурою, вивчають німецьку мову.

На базі Центру німецької молоді, культури і розвитку «Відергебурт» ГО МЦНМ «Відергебурт», Інституту філології ЧНУ ім. Петра Могили за п’ять років було організовано безліч заходів, які створюють інформаційних простір і формують німецько-український діалог у м. Миколаїв: концерти, лекції з історії етнічних німців України, презентації освітніх програм, літературні вечори, семінари, воркшопи і інші освітні заходи для вивчаючих німецьку мову.

На базі Центру «Відергебурт» організовується святкування свят етнічних німців Миколаївської області (Різдво, Пасха, День Матері та ін.), проходять Загальні збори спілки і Ради Відергебурт, за потреби надається загальна юридична підтримка. Кожен рік на базі Центру «Відергебурт» проходять семінари у співпраці з Гете Інститутом м. Київ. За підтримки ГО МЦНМ Відергебурт, ЧНУ ім. Петра Могили та за методичної підтримки Гете Інституту з 1 вересня 2014 року проходить вивчення німецької мови для етнічних німців на пільгових умовах. З 2017 року Центр «Відергебурт» німецьку мову вивчають усі охочі на всіх рівнях вивчення.

Висловлюємо Інституту філології та ЧНУ ім. Петра Могили щиру подяку за співпрацю, за сприяння у створення позитивного іміджу німецькій культурі в Україні. Висловлюємо щиру подяку і впевненість у збереженні сформованих дружніх відносин і сподіваємося на подальшу плідну співпрацю.

Події та оголошення


липня
20
Запрошуємо стажування в Києві в редакціях провідних медіа

Фундація Суспільність спільно з ГО «Інтерньюз-Україна» та за сприяння Інтернет-видання «Детектор медіа» запрошує студентів випускних курсів бакалаврату та магістратури шкіл журналістики з усіх регіонів країни взяти участь у 15-тиденному стажуванні в Києві в редакціях провідних медіа. Учасники журналістської інтернатури опанують …

червня
30
Триває набір на програму Study Tours to Poland

Study Tours to Poland – досліджуй польську культуру, освіту і традиції на безкоштовній програмі для активних студентів! Метою STP для студентів є представлення різних аспектів життя у Польші, механізмів системних змін і модернізації, а також досвіду присутності в європейських структурах. …

липня
1
Запрошуються науково-педагогічні працівники ЗВО до участі у проекті «Вивчай та розрізняй: інфо-медійна грамотність»

Рада міжнародних наукових досліджень та обмінів (IREX in Ukraine) та Академія Української Преси (АУП) запрошують науково-педагогічних працівників закладів вищої освіти (ЗВО), які здійснюють підготовку педагогічних кадрів, до участі у проекті «Вивчай та розрізняй: інфо-медійна грамотність». Проект виконується за підтримки посольств Великої Британії …