Про семінар “Рішення ЄСПЛ щодо корупційних правопорушень та інтерактивної гри для підгруп щодо роз’язання ситуативних завдань”

19 березня 2024 року пройшов семінар у форматі аналізу кейсів – рішень ЄСПЛ щодо корупційних правопорушень та інтерактивної гри для підгруп щодо роз’язання ситуативних завдань з метою оволодіння навичками та компетенціями щодо загальноєвропейських стандартів запобігання корупції та вітчизняними стандартами антикорупційного законодавства.

Арбітром запросили Головну уповноважену з антикорупційної діяльності Служби відновлення та розвитку інфраструктури Київської області Ольгу Колодочку.

Пані Ольга допомагала студентам у обранні варіантів поведінки при виникненні ситуацій корупційних правопорушень, наводила приклади власного досвіду та судової практики, а також провела бліц-опитування щодо світового та європейського досвіду протидії корупції. Заняття проходили з використанням платформи Zoom.

У зв’язку з повітряною тривогою останнє завдання було виконано студентами в Мудл.

On March 19, the seminar was held in the format of case analysis – ECHR judgments on corruption offenses and an interactive game for subgroups to solve situational tasks in order to master skills and competencies in the field of European standards of corruption prevention and domestic standards of anti-corruption legislation.

Olga Kolodochka, the Chief Commissioner for Anti-Corruption Activities of the Service for thе Restoration and Development of Infrastructure in Kyiv Region, was invited as an arbitrator.

Ms. Kolodochka helped students in choosing options for behavior in situations of corruption offenses, gave examples of her own experience and judicial practice, and conducted a blitz survey on global and European anti-corruption experience. Classes were held using the Zoom platform. Due to the air-raid alarm, the last task was completed by students in Moodle.