Про робочий візит міністра освіти і науки Оксена Лісового до ЧНУ імені Петра Могили

7 грудня 2023 року з робочим візитом до Чорноморського національного університету прибули міністр освіти і науки України Оксен Лісовий та його заступник Михайло Вінницький.

Екскурсію університетом провів ректор незламного університету Леонід Клименко, який презентував у Галереї мистецтв імені Серафими Сенкевич виставку фоторобіт із відновлення університету.

Ректор показав гостям актову, читальну та спортивні зали університету, де щотижня збираються наші студенти на тематичні заходи.

Оксен Лісовий на власні очі побачив відбудовані сходи в головному корпусі та нові комп’ютерні класи, оснащені сучасною технікою та меблями.

Делегацію з міністерства зацікавили напрацювання та основні завдання проєкту «Дистанційна освіта майбутнього: кращі практики ЄС у відповідь на запити сучасних здобувачів вищої освіти та ринку праці», координатором якого є наш університет.

Окремо пан Оксен привітав нову групу помічників ветеранів, які сьогодні розпочали своє професійне навчання в стінах Чорноморського національного університету імені Петра Могили.

Також міністр із заступником завітали до медичного інституту, де побачили, як студенти здобувають навички в навчальній аптеці, у хірургічному кабінеті, за електронним анатомічним столом тощо.

Наприкінці зустрічі міністр освіти і науки поспілкувався з членами Вченої ради, подякував колективу університету, кожному викладачу та студенту за щоденну наполегливу працю в ім’я науки та розвитку освіти.