Про реєстрацію авторського права на твір «Актуальні проблеми медіації в юрисдикційному процесі України»

Професор кафедри цивільного та кримінального права і процесу юридичного факультету ЧНУ імені Петра Могили Озерський Ігор Володимирович успішно пройшов реєстрацію авторської освітньої програми підготовки фахівців у галузі права та психології.

На початку квітня 2021 року Озерський Ігор Володимирович отримав свідоцтво про реєстрацію авторського права на літературний письмовий твір наукового характеру «Сертифікатна освітня програма: «Актуальні проблеми медіації в юрисдикційному процесі України» з підготовки фахівців спеціальності: «право» та «психологія» за спеціалізацією: «Медіатор у сфері права» обсягом 90 годин».

Варто нагадати, що саме навчальний посібник Озерського Ігоря Володимировича «Актуальні проблеми медіації в юрисдикційному процесі України» у березні 2021 року отримав диплом І ступеня  на Всеукраїнському конкурсі на краще правниче видання.