Про реформу фінансування у вишах


Новопризначені посадовці Міністерства освіти та науки України розповіли про реформу фінансування вишів.

За словами Єгора Стадного, новопризначеного заступника міністра освіти з питань вищої освіти та освіти дорослих, проблема системи фінансування та управління вищої освіти полягає в тому, що кращі й гірші нагороджуються за одним принципом, тобто немає диференціації: доцент, який працює зі своїм курсом, займається наукою, прогресує, постійно вдосконалюється – отримує ті ж гроші з тими ж надбавками, що й інший доцент, але який нічогісінько не робить.

Представники нової влади зацікавлені вносити кардинальні зміни, і, як зазначають у Міністерстві, необхідно зосередитися на грошовому заохоченні лише кращих викладачів, які постійно вдосконалюються.

У понеділок на сайті ЧНУ ім. Петра Могили у вас буде можливість ознайомитись з інтерв’ю посадовців, які розкажуть про створення Фонду розвитку вищої освіти, реформу, спрямовану на боротьбу з плагіатом, системи моніторингу зайнятості випускників вишів та єдину електронну базу українських наукових робіт.

Слідкуйте за новинами ЧНУ!

 

Події та оголошення


травня
12
До уваги вступників на магістратуру

Увага! Реєстрація на ЄВІ/ЄФВВ (ЗНО для магістрів) з 12.05 – 05.06.2020 року Детальніше тут  

травня
15
Запрошуємо до участі у XVI Міжнародній науково-практичній он-лайн конференції «Сучасні проблеми екологічної психології: соціальні та особистісні ресурси створення благополучного локального середовища»

Шановні колеги! Запрошуємо Вас взяти участь у XVI Міжнародній науково-практичній он-лайн конференції «Сучасні проблеми екологічної психології: соціальні та особистісні ресурси створення благополучного локального середовища», яка відбудеться 15 травня 2020 року. До участі у конференції запрошуються науковці, викладачі вищих навчальних закладів …

червня
4
Конференція «Залучення патріотично активної молоді до розвитку громадянського суспільства як чинник соціальної безпеки України»

Шановні колеги! 4 червня 2020 року в Чорноморський національний університет імені Петра Могили заплановано II Міжнародну науково-практичну конференцію молодих учених «Залучення патріотично активної молоді до розвитку громадянського суспільства як чинник соціальної безпеки України». З огляду на пандемію COVID-19 і оголошений …